fbpx

Відгук компанії Дорчестер Рітейл Груп

Рік до: 2017Дорчестер Рітейл Груп - відгук
Галузь: Торгівля
Програмний продукт: Роздріб для України

Основним напрямком діяльності франчайзингової компанії Дорчестер Рітейл Груп є розвиток магазинів роздрібної торгівлі всесвітньо відомих торгових марок, з фокусом на ключові напрямки: товари для жінок, косметика.

При створенні компанії, в філософію було закладено дві основоположної ідеї: продаж тільки якісних товарів, а також створення максимально унікального і комфортного простору для всіх наших гостей.

Багато століть центрами могутніх імперій були торгові міста. Маючи вигідне географічне положення і перебуваючи на перетині торгових шляхів і цивілізації, вони ставали центрами розвитку торгівлі, ремесел і культурних традиції. Одним з таких центрів стало місто Дорчестер в Англії, історія якого сягає корінням в давнє минуле, який до цих пір зберіг безліч залишків римських фортечних стін, прогулюючись по якому, можна відчути, що кожен камінь тут дихає своїм великим минулим.

Фундамент історії компанії Дорчестер Рітейл Груп був закладений Сергієм Гавриков і партнерами в 2015 році, і ми віримо, що зможемо вибудувати компанію з великою історією і з європейськими цінностями, об'єднуючи у своїй діяльності співпраця з партнерами з яскравою філософією і постійно покращуючи якість послуг. На сьогоднішній день в нашій родині працює 5 магазинів жіночої білизни Hunkemoller в трьох містах України: Київ, Львів, Одеса, а в планах - відкрити за цим напрямком 25 магазинів.

У травні 2016 року з метою підвищення ефективності роботи компанії «Дорчестер Риті Груп» було прийнято рішення про автоматизацію процесів бухгалтерського та податкового обліку, розрахунку ЗП і обліку кадрового складу, роздрібних продажів, закупівель за допомогою програмних продуктів «Бухгалтерія для України», «Зарплата і управління персоналом для України »,« Роздріб для України ». В якості виконавця була обрана компанія «А4».

Автоматизована система за допомогою, який керівництво може приймати ефективні управлінські рішення була введена в промислову експлуатацію з 1.02.2016 р

Істотними досягненнями проекту є:

 • Автоматизація бухгалтерського і податкового обліку;
 • Автоматизація кадрового обліку та розрахунку заробітної плати;
 • Автоматизація роботи складу;
 • Управління торговельною діяльністю;
 • Підключення торгового обладнання (касові апарати, сканера, ТСД, напівпромисловий термотрансферний принтер);
 • Налаштований обмін між базами Бухгалтерія, ЗУП і Роздріб;
 • Двосторонній обмін з інтернет магазином;
 • Розробка підсистеми «Маркетинг» (акції, знижки, бонусні карти, покупки за бали і т.д.)
 • Розроблено спеціалізовані управлінські звіти для прийняття рішень.
 • Значна увага приділялася зручності роботи і автоматизації всіх робочих місць співробітників департаменту технічного обслуговування.

Під час виконання проектних робіт налаштовані обміни з усіма магазинами роздрібної мережі - актуальні дані з магазинів автоматично передаються в центральний офіс компанії.

Система працює в режимі реального часу і виконує всі завдання покладені на неї.

Кількість автоматизованих робочих місць - 25. На сьогоднішній день в системі одночасно працюють 15 користувачів. Проведено навчання роботі в програмі 25 користувачів.

Рекомендуємо компанію «А4» як відповідального і надійного виконавця для виконання проектів в області оптимізації бізнес-процесів і побудови інформаційних систем. Компанія «Дорчестер Рітейл Груп» планує продовжувати співпрацю з компанією «А4> надалі.

Оцінка впровадженої інформаційної системи за такими параметрами по 5 бальноі шкалою:

відповідність потребам організації - 5;
зручність роботи з програмою - 5;
оціните якість роботи партнера - 5.

Рекомендували б колегам використовувати дане рішення для автоматизації діяльності - Так

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит