fbpx

Як організувати віддалену роботу за допомогою BAS Документообіг КОРП?

kak-organizovat-udalennuyu-rabotu-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-korp

У ситуації, що склалася робота на дому необхідність. Тому ми розглянемо як організувати віддалену роботу за допомогою BAS Документообіг КОРП. Дана система автоматизації допоможе Вам не тільки спланувати діяльність, але і підвищити її продуктивність.

Питання програмного забезпечення зараз особливо актуальне. За допомогою якісного ПО Ви зможете знизити кількість непередбачених витрат, налагодити діяльність співробітників в новому форматі і управляти всіма бізнес-процесами.

Дана конфігурація здатна вирішувати зазначені завдання. Далі ми докладніше опишемо її функціональні можливості в розрізі дистанційної праці.

Організація віддаленої роботи за допомогою BAS Документообіг КОРП

Система автоматизації бізнесу в своєму розпорядженні має всі необхідні опції. Функціонал передбачає можливість створення чату для обговорення та вирішення завдань. Наради можуть проходити щодо різних тем і на підставі різних документів, файлів і т.д.

organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot

Пункт “Обговорення” дозволяє створювати не тільки чати на двох, але і групові бесіди. Залежно від мети обговорення Ви можете формувати діалоги окремо по підрозділах, для всього персоналу, тільки для керівництва і т.д., як Вам буде зручно і як побажаєте.

organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-1

Функціональні можливості програми дозволяють проводити відеонаради. У віконці відеодзвінок вибираєте необхідну кількість працівників, перевіряєте чи є у Вас зображення і звук і починаєте обговорення.
organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-2

При необхідності можете скористатися іншою опцією для спілкування між співробітниками – Форум. Персонал тут обговорює питання пов’язані з різними проектами, документами або заходами. Також працівники можуть залишати свої коментарі, обмінюватися файлами, схемами, діаграмами. Передбачена можливість проводити голосування.
organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-3

Програмним забезпеченням BAS Документообіг передбачена можливість створювати різні папки. У них Ви завантажуєте будь-які файли, незалежно від їх типу. Система веде облік і організовує роботу з даними, що формуються під час діяльності компанії.
organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-4

Крім того, щоб відрегулювати зв’язок між персоналом, необхідно також моніторити виконання завдань співробітниками. З цією метою в програмі передбачені такі опції:

 • Завдання відділу;
 • Контроль відсутності працівників;
 • Щоденні звіти.

Відстежувати роботу відділів і співробітників можна в розділі “Завдання відділу”. Перейти до нього можна прямо з початкової сторінки.

organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-5

organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-6

Програма дозволяє фіксувати відсутність працівників, а також причини, за якими їх немає на робочому місці.
organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-7

Передбачена можливість створити систему звітів для співробітників, які вони подаватимуть щодня.
organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-8organizatsiya-udalennoj-raboty-s-pomoschyu-bas-dokumentooborot-9

Також в системі автоматизації передбачені інші допоміжні опції для організації дистанційного праці – календарі, пошта і т.д.

Організація віддаленої роботи за допомогою BAS Документообіг КОРП – легко та ефективно

Програмний продукт дозволить створити всі необхідні умови для збереження діяльності Вашого підприємства в умовах карантину. Функціональні можливості забезпечать персонал інструментами для вирішення завдань, що керівники можуть контролювати і відслідковувати зайнятість кожного співробітника. Ви можете створювати бесіди для обговорення різних робочих питань, цілей, заходів і т.д.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит