Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Вибір програми для бухгалтерського обліку

Неможливо уявити собі підприємство без бухгалтерії. Будь-який вид бізнесу вимагає організованого управління фінансовими процесами. Людство ще до нашої ери вело записи для контролю грошового потоку, що ж говорити про 21 століття, коли існує безліч програм для бухгалтерського обліку.

Вибір системи автоматизації – це не примха багача, а необхідність успішного бізнесу. У цій статті ми розглянемо основні функції програм для бухгалтерського обліку, і відповімо на питання яке забезпечення вибрати.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Завдання системи бухгалтерського обліку

Перед тим як встановлювати те чи інше забезпечення необхідно розібратися, які цілі переслідує впровадження системи. Розглянемо основні завдання програм бухгалтерського обліку.

 • Організація діяльності підприємства відповідно до законодавства України;
 • Забезпечення достовірною інформацією про роботу компанії;
 • Можливість вибору системи для ведення обліку;
 • Автоматизація рутинних операцій;
 • Оцінка діяльності за єдиним фінансовим показником;
 • Ведення звітності по декількох підприємствах;
 • Повний контроль фінансових процесів;
 • Робота за різними системами оподаткування;
 • Ведення обліку заробітної плати.

Система для бухгалтерського обліку дає можливість користувачу автоматизувати формування звітності і знизити кількість помилок. Дані завдання можна вирішити за допомогою системи “BAS Бухгалтерія ПРОФ”, розглянемо її детальніше.

"BAS Бухгалтерія ПРОФ"

Програмне забезпечення дозволяє вирішувати всі завдання, які стоять перед бухгалтерською службою. Даний інструмент автоматизації можна застосовувати в компаніях, які займаються будь-яким видом комерційної діяльності: виробництво, оптова та роздрібна торгівля, сервіс і т.д.

Система бухгалтерського обліку дає можливість формувати необхідну документацію відповідно до законодавства України, прискорити розрахунок з контрагентами, також доступна підтримка користувачів.

За допомогою “BAS Бухгалтерія ПРОФ” можна вести облік декількох підприємств. Система дозволяє створювати окрему інформаційну базу для кожної компанії. Також є можливість формування звітності в загальній базі, що зручно для підприємств діяльність яких пов’язана між собою.

"BAS Бухгалтерія ПРОФ"

Докладніше про програму

Операції поставки і реалізації товару автоматизовані в програмі для бухгалтерського обліку, також відображається повернення продукції від покупця або постачальника.

Функціонал дозволяє проводити оцінку запасів товарів при їх реалізації такими способами:

 • по середній собівартості;
 • за собівартістю перших придбаних запасів (метод ФІФО);
 • за ціною продажу із застосуванням середнього відсотка націнки.

Процеси розрахунку заробітної плати та управління персоналом в системі для бухгалтерського обліку автоматизовані. Операції розрахунку зарплати проводяться з урахуванням наявності в компанії інвалідів та пенсіонерів.

“BAS Бухгалтерія ПРОФ” дозволяє вести облік за різними схемами оподаткування, містить в собі стандартні бухгалтерські обліки.

Резюмуємо

Підводячи підсумок можна сказати, що сьогодні програми для бухгалтерського обліку дозволяють керівникам підвищити ефективність і швидкість виробництва, позбавляючи необхідності робити рутинну роботу. Це створює умови для поліпшення діяльності компанії. Варто відзначити, що система “BAS Бухгалтерія ПРОФ” володіє широким функціоналом і допоможе Вам автоматизувати свій бізнес. Щоб детально ознайомиться із забезпеченням звертайтеся до фахівців нашої компанії.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання