fbpx

Робота у нас

Група компаній А4 — автоматизатори бізнес процесів на ринку України. Наша команда – це кращі фахівці лінійки 1С:Підприємство і BAS. Поки інші просто продають BAS ERP – ми успішно впроваджуємо масштабні проекти від 300 робочих місць. Наші клієнти провідні лідери національної економіки: Сатурн, Аеросвіт, Роллтон, Дорчестер, Хімрезерв, Маревен, Біллербек, Укрінтеренерго, мережа ресторанів Мафія, Люксофт, Баєр, Данон, Кока-кола та багато інших.

Ми сильні, швидкі, багатозадачні та загартовані досвідом в реалізації проектів по автоматизації великих торгових і виробничих підприємств. Якщо у Вас є амбіції та сили впоратися з будь-яким завданням – приходьте в нашу команду! Ми допомагаємо реалізувати Ваш потенціал по повній.

Вам з нами буде комфортно і по дорозі, якщо Ви надавали послуги з автоматизації обліку великих або середніх підприємств в якості спеціаліста з впровадження консультанта-аналітика або програміста.

З нашого боку обіцяємо розвиток професійних компетенцій, цікаві проекти і гідну оплату праці.

Ми розглядаємо всі резюме та пропонуємо кращу позицію саме для Вас в нашій компанії, при цьому зберігаючи повну конфіденційність.

Забезпечимо Вам:

 • Цікаву і складну роботу
 • Захоплюючі проекти
 • Сучасні технології
 • Відмінну компенсацію
 • Комфортний офіс
 • Згуртований колектив

Дізнатися детальну інформацію можна за телефоном 067 536 10 87 або надіславши резюме:

Актуальні вакансії:

Наш офіс:

Напишіть нам:

  Тестова форма уа

  [contact-form-7 404 "Not Found"]

  Надіслати запит