fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління по цілям і KPI

Управляющий_базовая_версия

1С:Підприємство управління по цілям і KPI — це програмне забезпечення, яке було спеціально розроблено для підвищення ефективності при управлінні бізнесом, а також результативності, автоматизуючи процеси в використанні показників діяльності KPI. Даний продукт може використовуватися в будь-якій країні, тому що позиціонує себе як міжнародний. KPI система дозволить Вам вибрати найбільш оптимальний набір показників, для того, щоб максимально ефективно оптимізувати оцінку роботи своєї організації, з огляду на всі поставлені цілі.

Впровадження системи KPI необхідно організаціям, для яких важливо прагнення підвищити власну продуктивність і поліпшити всі бізнес-процеси.

1С:Підприємство KPI має доступний інтерфейс. Керівник в режимі онлайн може ставити не тільки завдання всім співробітникам, а й контролювати їх виконання, а також оцінювати результати. Більш того, існує можливість відстежити взаємозв’язок між поставленими і виконаними завданнями, щоб дізнатися коефіцієнт успішності кожного окремого співробітника і відділу в цілому.

1С:Підприємство управління по цілям і KPI. Основні завдання:

 • моніторинг роботи співробітників, відділів та підприємства в цілому
 • аналіз виконаних завдань, порівняння підсумкових і запланованих показників
 • kpi мотивація персоналу
 • управління бізнес-процесами онлайн з будь-якої точки світу
 • інструменти зворотного зв’язку, інформування всіх керівників і співробітників про поставлені завдання

Впровадження системи KPI на підприємстві дає йому ряд переваг. Наприклад, створити єдину, цілісну систему цілей і завдань. Всі дані надаються в зручному і зрозумілому вигляді – від графічних показників, до аналітики через дані таблиць і т.д. Використання даної конфігурації дозволяє поліпшити зворотний зв’язок за допомогою автоматизованого інформування співробітників і контролю виконання поставлених завдань. Це допоможе поліпшити бізнес-процеси на підприємстві, дозволить компанії поліпшити свої показники за багатьма, конкретних факторів.

Розробка і впровадження системи KPI – досить трудомісткий процес і його потрібно довіряти фахівцям. Група компаній А4 займається впровадженням продуктів вже більше 19 років. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і враховуємо всі його бажання і вимоги. Після інсталяції наші фахівці займаються підтримкою ПО і можуть проконсультувати Вас по будь-якому питанню.

Ціна програми 1С:Підприємство Управління KPI для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Управління по цілях і KPI”16500 грн.

Основне призначення продукту – управління результативністю організації з використанням ключових показників діяльності (KPI) та збалансованої системи показників (BSC). Така система дозволяє вибрати оптимальний набір показників для оцінки ефективності роботи організації з урахуванням поставлених цілей.

Під час розробки продукту був реалізований підхід цільового управління (Management By Objectives – MBO), метод Balanced Scorecard (BSC) та управління операційним і стратегічним розвитком компанії з використанням KPI (ключових показників діяльності).

Функціональні можливості 1С:Підприємство Управління KPI для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит