fbpx

Управління будівельними проектами з 1С:Підприємство

Управление строительными проектами с 1СПідприємство

В наш час, коли зростає темп технічного та економічного прогресу, ми не можемо дозволити собі витрачати багато часу і ресурсів на виконання проектів.

Для управління будівельною організацією, як і будь-яким іншим видом діяльності, необхідно раціонально підходити до планування роботи і фінансових процесів.

Зараз ці проблеми можна вирішити за допомогою систем автоматизації.

У даній статті ми розглянемо забезпечення, в якому розробники враховують специфіку галузі та включили всі необхідні компоненти для ефективної та зручної роботи.

1С:Підприємство Управління будівельним підприємством для України

Програмне забезпечення створено на основі 1С:Підприємство Управління виробничим підприємством для України, дозволяє аналізувати та контролювати всі етапи і аспекти реалізації проекту за рахунок загального інформаційного поля.

Функціонал системи

Забезпечення дає можливість якісно управляти будівельними проектами. З його допомогою Ви можете формувати терміни реалізації кількох об’єктів, а для кожного окремо – складати різні варіанти сценаріїв та обирати оптимальний. Планування ведеться класичними методами, можливі способи “зверху вниз” і “знизу вгору”.

Програма для управління будівельною організацією дозволяє розраховувати собівартість робіт, вести облік виконання плану і призначати виконавців. Також ви можете контролювати витрачання матеріалів, проводити оптимізацію ресурсів та, якщо це можливо, скорочувати тривалість будівництва.

Забезпечення передбачає можливість формувати різні графіки для відображення діяльності та її аналізу. Можна складати діаграми Гантта або мережеві, в графічному вигляді фіксувати витрати ресурсів і терміни виконання робіт.

1С:Підприємство Управління будівельним підприємством для України дає можливість ефективно планувати ремонт і технічне обслуговування основних засобів, автоматизувати їх облік. Також ви можете контролювати продажі, закупівлі, ціноутворення та замовлення покупців.

Функціональні можливості дозволяють ефективно керувати складом. Вести облік товарів, оцінювати їх придатність і стан.

Фінансові операції та бухгалтерський облік

Для ефективного управління будівельними проектами необхідно контролювати витрату коштів. Програма дозволяє планувати, а також відстежувати дохід і витрати. З її допомогою Ви можете оптимізувати використання інвестицій і власних грошей, керувати взаєморозрахунками, аналізувати всі фінансові процеси.

Функціонал системи дозволяє вести бухгалтерський і податковий облік відповідно до законодавства України, формувати необхідну звітність та документацію. Компонент програми для управління будівельним виробництвом надає методологічну основу, яка дозволяє вести облік за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

Зарплата і кадри

Забезпечення дозволяє ефективно управляти персоналом. Ви можете проводити облік співробітників, аналізувати кадровий склад і потребу в працівниках, підбирати персонал та оформлювати необхідну документацію, розраховувати заробітну плату.

Резюме

1С:Підприємство Управління будівельним підприємством для України – інструмент, за допомогою якого можна організувати й автоматизувати будівельні процеси, підвищити ефективність роботи і скоротити час реалізації проекту.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит