fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління торгівлею для України (УТ)

1с_торговля_

1С:Підприємство Управління торгівлею для України призначений для тих компаній, які хочуть автоматизувати свій облік і всю торговельну діяльність. Це одна з найпопулярніших програм в нашій країні, 1С:Підприємство торгівля є ідеальним рішенням для керівників компаній, відділів продажів, менеджерів, а також співробітників відділів кадрів, бухгалтерії і фінансів.

Більш рання версія продукту 7.7 на сьогоднішній день замінена на сучасну і повністю оптимізовану під основні вимоги, версію 1С:Підприємство 8.3, 8.2 управління торгівлею. Ряд внесених змін дозволяє здійснювати управління торгівлею для України в ще більш зручному форматі. Також в програмне забезпечення постійно впроваджуються різні нововведення і зміни на законодавчому рівні країни. Система формування звітності також вийшла на новий рівень і тепер дозволяє керівникам відстежувати ще більше результатів, і відповідно, більш детально аналізувати торгову діяльність по безлічі факторів. 1С:Підприємство 8, 8.3, 8.2 управління торгівлею виводить вашу компанію на абсолютно новий рівень, а також дозволяє бути більш конкурентоспроможними.

Наразі це програмне забеспечення не випускається, актуальна програма за посиланням нижче: 

1С:Підприємство управління торгівлею для України призначене для автоматизації наступних напрямків:

 • Управління закупівлями на всіх етапах – від ведення єдиної бази постачальників, до замовлення, контролю його поставки та внесення кожної номенклатури до реєстру.
 • Програма 1С:Підприємство управління торгівлею веде облік фінансів на кожній торговій точці, як окремо, так і дозволяє бачити загальну картину
 • Контроль складських запасів
 • Управління кожним клієнтським замовленням, контроль всіх показників
 • Розрахунок грошових коштів, банківські операції і т.д.
 • 1С:Підприємство 8.3 управління торгівлею допоможе вам легко впоратися з формуванням ціноутворення, враховуючи при цьому задану кількість чинників і показників

Крім цього у вас з’явиться можливість вести і зберігати всю документацію в електронному вигляді і в будь-який момент отримати доступ до потрібних файлів. Керівники відділів продажів за допомогою 1С:Підприємство управління торгівлею 8 можуть формувати звітність за різні періоди і порівнювати показники. Це є хорошим рішенням для виявлення сезонних активностей і спадів, що в свою чергу допоможе раціонально управляти закупівлями і фінансами компанії.

Ціна програми 1С:Підприємство Управління торгівлею для України

Назва продуктуЦіна
Управління торгівлею для Українине поставляється

Програма «Управління торгівлею» надає можливість обміну даними з конфігурацією «Бухгалтерія для України». При вивантаженні даних, в «Торгівлю», можна зробити відбір даних за різними критеріями: за належністю до бухгалтерського обліку, за складом, організації та підрозділу торгового підприємства. Також надається можливість відбору списку документів за різними параметрами.

Програмний продукт «Управління торгівлею для України» створено на базі «1С:Підприємство» призначений для автоматизації обліку підприємств, що здійснюють будь-які види торговельної діяльності. Користувачами даного рішення можуть бути керівники компанії, керівники і менеджери відділів продажів, співробітники  бухгалтерських і фінансових служб, працівники складу.

Функціональні можливості “Управління торгівлею”

Раніше (у версії 7.7) даний продукт «1С: Підприємство» був відомий під назвою «Торгівля і склад» і став одним з найпопулярніших рішень для торгових компаній не тільки на території України, а й на території інших країн СНД.

Управління торгівлею версії 8 автоматизує наступні напрямки діяльності:

 • управління продажами оптової, роздрібної та комісійної торгівлі;
 • управління закупівлями;
 • управління замовленнями покупців;
 • управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM);
 • управління грошовими коштами;
 • ціноутворення;
 • управління складськими запасами;
 • автоматизований облік роздрібного продажу і товарних залишків на кожній торговій точці. Торгові точки можуть різнитися ступенем автоматизації і автономності;
 • для комісійної торгівлі можливе укладання договорів різних видів як купівлі-продажу, так і комісіонерську з одним контрагентом;
 • фінансовий облік і аналіз даних.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит