fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління торгівлею для України (УТ)

1с_торговля_

1С:Підприємство Управління торгівлею для України призначений для тих компаній, які хочуть автоматизувати свій облік і всю торговельну діяльність. Це одна з найпопулярніших програм в нашій країні, 1С:Підприємство торгівля є ідеальним рішенням для керівників компаній, відділів продажів, менеджерів, а також співробітників відділів кадрів, бухгалтерії і фінансів.

Більш рання версія продукту 7.7 на сьогоднішній день замінена на сучасну і повністю оптимізовану під основні вимоги, версію 1С:Підприємство 8.3, 8.2 управління торгівлею. Ряд внесених змін дозволяє здійснювати управління торгівлею для України в ще більш зручному форматі. Також в програмне забезпечення постійно впроваджуються різні нововведення і зміни на законодавчому рівні країни. Система формування звітності також вийшла на новий рівень і тепер дозволяє керівникам відстежувати ще більше результатів, і відповідно, більш детально аналізувати торгову діяльність по безлічі факторів. 1С:Підприємство 8, 8.3, 8.2 управління торгівлею виводить вашу компанію на абсолютно новий рівень, а також дозволяє бути більш конкурентоспроможними.

Наразі це програмне забеспечення не випускається, актуальна програма за посиланням нижче: 

1С:Підприємство управління торгівлею для України призначене для автоматизації наступних напрямків:

 • Управління закупівлями на всіх етапах – від ведення єдиної бази постачальників, до замовлення, контролю його поставки та внесення кожної номенклатури до реєстру.
 • Програма 1С:Підприємство управління торгівлею веде облік фінансів на кожній торговій точці, як окремо, так і дозволяє бачити загальну картину
 • Контроль складських запасів
 • Управління кожним клієнтським замовленням, контроль всіх показників
 • Розрахунок грошових коштів, банківські операції і т.д.
 • 1С:Підприємство 8.3 управління торгівлею допоможе вам легко впоратися з формуванням ціноутворення, враховуючи при цьому задану кількість чинників і показників

Крім цього у вас з’явиться можливість вести і зберігати всю документацію в електронному вигляді і в будь-який момент отримати доступ до потрібних файлів. Керівники відділів продажів за допомогою 1С:Підприємство управління торгівлею 8 можуть формувати звітність за різні періоди і порівнювати показники. Це є хорошим рішенням для виявлення сезонних активностей і спадів, що в свою чергу допоможе раціонально управляти закупівлями і фінансами компанії.

Ціна програми 1С:Підприємство Управління торгівлею для України

Назва продуктуЦіна
Управління торгівлею для Українине поставляється

Програма «Управління торгівлею» надає можливість обміну даними з конфігурацією «Бухгалтерія для України». При вивантаженні даних, в «Торгівлю», можна зробити відбір даних за різними критеріями: за належністю до бухгалтерського обліку, за складом, організації та підрозділу торгового підприємства. Також надається можливість відбору списку документів за різними параметрами.

Функціональні можливості "Управління торгівлею"

Програмний продукт «Управління торгівлею для України» створено на базі «1С:Підприємство» призначений для автоматизації обліку підприємств, що здійснюють будь-які види торговельної діяльності. Користувачами даного рішення можуть бути керівники компанії, керівники і менеджери відділів продажів, співробітники  бухгалтерських і фінансових служб, працівники складу.

Раніше (у версії 7.7) даний продукт «1С:Підприємство» був відомий під назвою «Торгівля і склад» і став одним з найпопулярніших рішень для торгових компаній не тільки на території України, а й на території інших країн СНД.

Управління торгівлею версії 8 автоматизує наступні напрямки діяльності:

 • управління продажами оптової, роздрібної та комісійної торгівлі;
 • управління закупівлями;
 • управління замовленнями покупців;
 • управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM);
 • управління грошовими коштами;
 • ціноутворення;
 • управління складськими запасами;
 • автоматизований облік роздрібного продажу і товарних залишків на кожній торговій точці. Торгові точки можуть різнитися ступенем автоматизації і автономності;
 • для комісійної торгівлі можливе укладання договорів різних видів як купівлі-продажу, так і комісіонерську з одним контрагентом;
 • фінансовий облік і аналіз даних.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит