fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління сільськогосподарським підприємством для України (УСГП)

1с_усхп_украина

Управління сільськогосподарським підприємством для України має особливі вимоги в законодавстві і вимагає чіткого їх виконання. Програмне забезпечення 1С:Підприємство управління сільськогосподарським підприємством є універсальним рішенням для успішного, комплексного і автоматизованого управління підприємством в сфері аграрного сектору. Облік в сільському господарстві повинен бути грамотно організований не тільки в бухгалтерському, податковому та кадровому підрозділі, а й в не менш важливих допоміжних підрозділах, таких як: автотранспорт, рослинництво та тваринництво. 1С:Підприємство СГ дозволяє здійснювати облік і контроль швидко, ефективно, з найбільшою зручністю для співробітників всіх рівнів і з найменшими витратами.

Група компаній А4 при впровадженні 1С:Підприємство управління сільськогосподарським підприємством дає комплексне рішення для автоматизації всіх виробничих та облікових процесів на підприємстві. Адаптація продукту відбувається з урахуванням специфіки ведення всіх бізнес-процесів в даній ніші. Продукт дозволяє вивести виробництво на новий рівень і підвищити свою конкурентоспроможність.

Комплексний облік сільськогосподарського підприємства автоматизують такі основні процеси:

 • облік всіх кредитів, застав, витрат на оренду і земельні паї, роботи автотранспорту власного і орендованого
 • індивідуальний і груповий виробничий облік ВРХ
 • індивідуальний і виробничий облік на свинокомплексі, а також планування його діяльності
 • документообіг в сільському господарстві
 • сільгосп діяльність і її планування, а також відображення результатів в регламентованої звітності

Оцінить управління сільськогосподарським підприємством в великій мірі керівну ланку виробництва. За допомогою автоматизованого формування звітності, а також отримання актуальних даних про всіх бізнес-процесах дозволяє своєчасно аналізувати показники і вносити необхідні правки. Існує можливість порівняння даних в розрізі певного часового проміжку і планувати більш результативні комплекси робіт.

Бухгалтерська і фінансова служби компанії за допомогою даної конфігурації програмного забезпечення отримують можливість здійснювати облік в сільському господарстві більш якісно і практично повністю автоматизовано. Це практично виключає помилки в обліку, тому що всі процеси організовані і здійснюються згідно з чинним законодавством України.

Ціна програми 1С:Підприємство УСГП для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України”117000 грн.
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”3360 грн.
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”14400 грн.
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”24000 грн.
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”45000 грн.
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”108000 грн.
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць”204000 грн.
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України. Ліцензія для ноутбука”2230 грн.
Програмна продукція “Управління сільськогосподарським підприємством для України. Ліцензія для віддаленого офісу”18600 грн.

Також 1С:Підприємство управління сільським господарством призначене для планування всього циклу робіт для агротехніків, інженерів механізації і зоотехніків.

Функціональні можливості 1С:Підприємство УСГП для України

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит