fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління будівельною організацією для України (УБО)

1с_управление строительной организацией

Галузеве рішення для управління будівельними проектами є найкращим і комплексним рішенням в сфері будівельного бізнесу.

1С:Підприємство управління будівельною організацією повністю адаптовано під конкретні процеси даної ніші і дозволяє автоматизовано вести весь фінансовий і управлінський облік та контроль. Використовуючи 1С:Підприємство УБО ви отримаєте можливість організувати свою єдину систему і управляти, як окремо взятими аспектами діяльності, так і загальними. Бухгалтерія будівельної організації дещо відрізняється від інших, головним чином своєю специфічною галузевою законодавчою системою. Ліцензоване програмне забезпечення 1С:Підприємство будівництво дозволяє впроваджувати всі законодавчі правки і вести фінансовий та податковий облік згідно з ними.

Управління будівельними проектами має на увазі максимально швидко і точно зайнятися зведенням будь-якої унікальної одиниці (житлового будинку, офісу і т.д.) В основу покладені стандартні галузеві системи, на базі яких і створювалася програма 1С:Підприємство УБО. У ній враховані вся законодавча специфіка функцій і системи звітності.

Управління будівельною фірмою в 1С:Підприємство будівництво дає вам наступний набір функціональних можливостей:

 • Створювати кілька ймовірний сценаріїв виконання роботи, прораховувати їх результативність і вибрати найбільш рентабельний і підходящий
 • Грамотно вести бухгалтерський облік в будівництві
 • Управління персоналом в будівельній організації
 • Визначати собівартість
 • Відстежувати фактичне виконання робіт, прораховувати затримки по планам і т.д.
 • Кадровий та податковий облік
 • Формувати весь документообіг в будівництві
 • Проведення різних оптимізованих процесів, наприклад по ресурсам і т.д.

Ми привели лише деякі можливості 1С:Підприємство будівництво в Україні. Наша компанія враховує всю специфіку окремо взятого підприємства при впровадженні програмного забезпечення.

Ціна програми 1С:Підприємство Управління будівельною організацією для України (УБО)

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Управління будівельною організацією для України”150000 грн.
Програмна продукція “Управління будівельною організацією для України, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”8400 грн.
Програмна продукція “Управління будівельною організацією для України, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”35100 грн.
Програмна продукція “Управління будівельною організацією для України, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”66000 грн.
Програмна продукція “Управління будівельною організацією для України, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”126000 грн.
Програмна продукція “Управління будівельною організацією для України, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”300000 грн.
Програмна продукція “Управління будівельною організацією для України, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць”540000 грн.

Галузеве рішення “Управління будівельною організацією для України” розроблено на базі “Управління виробничим підприємством для України” і є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління й обліку діяльності будівельного підприємства. Використання рішення надає можливість більш ефективно організовувати єдину інформаційну систему, щоб керувати різними аспектами діяльності компанії.

Функціональні можливості 1С:Підприємство Управління будівельною організацією для України (УБО)

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит