fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління Автотранспортом. Стандарт для України

1С_автотранспорт

Компанії, основною або суміжною метою яких, є управління автотранспортом, як і всі інші сфери бізнесу потребують повної автоматизації всього обліку, як фінансового, так і управлінського. Коли перед керівником стоїть вибір, яка програма для автосервісу або іншого підприємства, яке використовує автотранспорт підійде саме його компанії, ми завжди радимо зупинити свій вибір 1С:Підприємство автотранспорт.

1С:Підприємство Автотранспорт в першу чергу створено для тих, хто бажає поліпшити свій бізнес, систематизувати його і максимально автоматизувати всі поточні функції. У свою чергу ці процеси можуть дати дійсно справжній економічний ефект у сфері управління автотранспортом.

Це програмне рішення буває двох видів:

  • 1С:Підприємство управління автотранспортом Стандарт
  • 1С:Підприємство управління автотранспортом ПРОФ

Кожен з видів буде максимально адаптований під ваш бізнес в залежності від кількості співробітників і основних завдань, які перед вами стоять. Управління автотранспортом 1С:Підприємство дозволяє максимально швидко і точно виконувати різні функції: будь то облік автошин 1С:Підприємство або нарахування заробітної плати співробітникам, контроль витрати палива, шляхові маршрути і т.д. На основі всіх зібраних даних ви можете формувати різні звіти, що дозволяє бачити стан бізнесу в загальній, повної картини, а не тільки в окремих категоріях. Відповідно, ви зможете оперативно реагувати на будь-які фінансові відхилення і оптимізувати їх усунення найбільш простим і швидким способом.

Нагадаємо, що можливість 1С:Підприємство автосервіс скачати безкоштовно не дасть вам тих переваг, які пропонуємо ми. А саме:

  • супровід на кожному етапі – від установки до користування
  • 1С:Підприємство управління автотранспортом керівництво користувача. Більш того, ми будемо постійно з вами на зв’язку, що дозволяє впроваджувати в програму всі нововведення і зміни на законодавчої рівні
  • ви отримаєте продукт повністю адаптований під вашу структуру компанії. Безкоштовні версії є повністю піратськими та не мають 95% функцій, які ми налаштовуємо спеціально для вас.

Ціна програми 1С:Підприємство Управління автотранспортом для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “Управління автотранспортом Стандарт для України”12300 грн.
Програмна продукція “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”5100 грн.
Програмна продукція “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”24000 грн.
Програмна продукція “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”45000 грн.
Програмна продукція “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”84000 грн.
Програмна продукція “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”201000 грн.
Програмна продукція “Управління автотранспортом Стандарт для України, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць”384000 грн.

Галузеве рішення “Управління автотранспортом Стандарт для України” призначено для автоматизації управлінського і оперативного обліку в автотранспортних підприємствах і організаціях, а також в автотранспортних підрозділах торгових, виробничих та інших підприємствах, які використовують автотранспорт для власних потреб.

Функціональні можливості “Управління автотранспортом для України”

Технологічні переваги

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит