fbpx

Типові програми 1С:Підприємство

Група компаній А4 є лідером на ринку України щодо впровадження та обслуговування програм 1С:Підприємство. Багаторічний досвід і співробітництво з сотнями клієнтів дає нам низку переваг перед конкурентами. Ми з легкістю можемо допомогти кожному клієнту з вибором програмного забезпечення, яке відповідає його вимогам.

Ми пропонуємо вам підбірку найпопулярніших рішень 1С:Підприємство:

Автоматизація підприємства на базі типових рішень 1С:Підприємство є одним з головних факторів успіху та розвитку підприємства – від малого до великого бізнесу, великих корпорацій.

Обираючи типові, стандартні програми 1С:Підприємство, Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, високий професіоналізм та якість послуг. При необхідності будь-яка типова конфігурація 1С:Підприємство може бути доопрацьована під потреби і запити конкретно Вашого підприємства.

Найбільш популярні типові рішення 1С:Підприємство:

 • управління торгівлею (за статистикою і результатами наших клієнтів продуктивність відділу продажів збільшується в середньому на 40%. ПО має зручний інтерфейс, досить широкий функціонал)
 • зарплата і управління персоналом (дана конфігурація може бути прив’язана до конфігурації “Бухгалтерія” і є відмінним помічником відповідального за нарахування заробітної плати, управлінням персоналом)
 • бухгалтерія. Це дійсно самий потужний на сьогоднішній день продукт в Україні. Підходить для підприємств будь-якого виду діяльності.
 • роздріб. Призначено для роздрібних мереж і магазинів. Він допомагає впорядкувати і автоматизувати всі операції з торгівлі та закупівлю.
 • управління невеликою фірмою. Готове рішення для малого бізнесу, яке дозволяє автоматизувати бізнес процеси підприємства.

Це найбільш популярні типові рішення 1С:Підприємство. Крім них існує цілий перелік галузевих рішень, які розроблені для підприємств з вузькою спрямованістю, з ними ви можете ознайомитися в іншому розділі нашого сайту.

«Група компаній А4» офіційний партнер «Спілки Автоматізаторів Бізнесу». Ми продаємо, впроваджуємо і супроводжуємо конфігурації «1С:Підприємствo» 8.3: Бухгалтерія, УВП, УТП, CRM, ЗУП, УНФ з безкоштовним втановленням та налаштуванням.

Використання типових конфігурацій «1С:Підприємство 8» дозволяє автоматизувати управління та облік ресурсів підприємства, налагодити контроль над господарськими операціями.

Купуючи програмний продукт Ви отримуєте ліцензійну програму на базі «1С:Підприємство 8» + можливість підключити ІТС (інформаційно-технологічний супровід) за пільговою ціною.

З нашою компанією Ви отримаєте:

 • безкоштовну установку і первинне налаштування;
 • оновлення програми нашими сертифікованими фахівцями;
 • лінію онлайн-консультацій;
 • знижки на послуги наших програмістів;
 • знижки на навчальні курси в нашій компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит