fbpx

Центр компетенції ERP

SAB_САБ

“Група компаній А4» ✅ в рамках партнерства зі “Спілкой Автоматізаторів Бізнесу” (САБ) має статус “Центр ERP”. Цей статус підтверджує наявність у партнера компетенцій з ERP-рішень для управління підприємством, в тому числі: фахівців з усіх підсистем, консультантів, сертифікованих керівників проектів, успішних впроваджень, системи менеджменту якості тощо. Партнер зі статусом “Центр ERP” має право на регулярний продаж ERP-рішень клієнтам, на здійснення впроваджень, а так само на керування проектами, що ведуться іншими партнерами. Клієнтам рекомендується звертатися із запитами на впровадження ERP-рішень в першу чергу до партнерів зі статусом “Центр ERP” для забезпечення якісного комплексу послуг з консалтингу та впровадження.

«Група компаній А4» має право на регулярний продаж ERP-рішень системи BAS, на здійснення впроваджень, а так само на керування проектами, що ведуться іншими партнерами. Громадська організація «САБ» рекомендує звертатися в першу чергу до партнерів зі статусом «Центр ERP» для забезпечення якісного комплексу послуг з консалтингу та впровадження.

Чому краще вибрати сертифікованого партнера Центр ERP.

 1. Мінімізуємо Ваші витрати на володіння програмними продуктами на базі «ERP» за рахунок врахування можливостей продукту і його мінімальних змін для оптимізації відображення бізнес-процесів Вашої компанії в системі.
 2. Надамо повний спектр послуг із супроводу типових і галузевих ERP-рішень BAS з урахуванням специфіки роботи Вашої організації.
 3. Допоможемо якісно і оперативно вирішити завдання по автоматизації управління та обліку на Вашому підприємстві за допомогою сертифікованих фахівців, консультантів, керівників проектів та експертів з технологічних питань впровадження, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
 4. Наша сертифікація дає Вам змогу отримати якісне впровадження ERP-системи відповідно до вимог серії стандартів ISO 9001.

 

Обирайте свою ERP систему​

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит