fbpx

Програма 1С:Підприємство ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування

1с_тоир

Програмне забезпечення ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування відноситься до EAM-систем. Дана конфігурація містить ряд галузевих можливостей, які дозволять Вам підвищити ефективність служб підприємства. Система ТОіР може використовуватися у великих холдингах, а не тільки на окремих підприємствах. 1С:Підприємство ТОіР було розроблено з урахуванням сучасних і загальноприйнятих методів управління.

Конфігурація має зрозумілий інтерфейс і широкий функціонал, який розрахований на:

  • працівників, закріплених за обліковими службами на підприємстві. Облік ведеться згідно актуальному законодавству України, а також відповідно до корпоративних методів управління
  • 1С:Підприємство ТОіР управління ремонтами і обслуговуванням устаткування значно підвищить ефективність роботи керівників і керівної ланки. Конфігурація дозволяє аналізувати безліч показників і швидко реагувати на негативні прогнози. У свою чергу це значно підвищує конкурентоспроможність компанії і дає їй нові можливості для зростання
  • працівників служб ремонту
  • ТОіР це конфігурація для керівників середньої ланки і менеджерів, які залучені до процесів виробництва, збуту і постачання. Це дозволить підвищити якість щоденної роботи і як підсумок – підвищити її коефіцієнт в розрізі певного періоду

1С:Підприємство ТОіР управління ремонтами і обслуговування устаткування. Функціональні можливості:

  • ведення всього списку обладнання в ієрархічному довіднику
  • довідники наступних систем: види дефектів і графіків робіт, технологічні карти ремонтів і ремонтні групи робіт, об’єкт ремонту і паспорт обладнання
  • планування ремонтних робіт
  • облік їх виконання

1С:Підприємство ТОіР скачати у вільному доступі неможливо, тому що це ліцензійна версія, в якій врахована вся актуальна законодавча база України. Група компанія А4 впроваджує і підтримує виключно офіційну версію. Ми враховуємо вимоги кожної організації та особливості її роботи. Якщо у Вас виникли питання, ми з радістю на них відповімо, зв’яжіться з нами через форму зв’язку або за контактами на сайті.

Ціна програми 1С:Підприємство ТОІР для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування”36000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”6000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”25500 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”45000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”81000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”175000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць”252000 грн.

Рішення може використовуватися як на окремих підприємствах, так і у виробничих холдингах для забезпечення уніфікації виробничого й регламентованого обліку ремонтів.

При розробці конфігурацій “ТОІР управління ремонтами й обслуговуванням устаткування” враховувалися як сучасні міжнародні методики управління підприємством (EAM, CMMS, MRP II, CRM, SCM, ERP і ін.)

ТОІР Управління ремонтами й обслуговуванням устаткування відноситься до EAM-систем.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит