fbpx

Програма 1С:Підприємство ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування

1с_тоир

Програмне забезпечення ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування відноситься до EAM-систем. Дана конфігурація містить ряд галузевих можливостей, які дозволять Вам підвищити ефективність служб підприємства. Система ТОіР може використовуватися у великих холдингах, а не тільки на окремих підприємствах. 1С:Підприємство ТОіР було розроблено з урахуванням сучасних і загальноприйнятих методів управління.

Конфігурація має зрозумілий інтерфейс і широкий функціонал, який розрахований на:

 • працівників, закріплених за обліковими службами на підприємстві. Облік ведеться згідно актуальному законодавству України, а також відповідно до корпоративних методів управління
 • 1С:Підприємство ТОіР управління ремонтами і обслуговуванням устаткування значно підвищить ефективність роботи керівників і керівної ланки. Конфігурація дозволяє аналізувати безліч показників і швидко реагувати на негативні прогнози. У свою чергу це значно підвищує конкурентоспроможність компанії і дає їй нові можливості для зростання
 • працівників служб ремонту
 • ТОіР це конфігурація для керівників середньої ланки і менеджерів, які залучені до процесів виробництва, збуту і постачання. Це дозволить підвищити якість щоденної роботи і як підсумок – підвищити її коефіцієнт в розрізі певного періоду

1С:Підприємство ТОіР управління ремонтами і обслуговування устаткування. Функціональні можливості:

 • ведення всього списку обладнання в ієрархічному довіднику
 • довідники наступних систем: види дефектів і графіків робіт, технологічні карти ремонтів і ремонтні групи робіт, об’єкт ремонту і паспорт обладнання
 • планування ремонтних робіт
 • облік їх виконання

1С:Підприємство ТОіР скачати у вільному доступі неможливо, тому що це ліцензійна версія, в якій врахована вся актуальна законодавча база України. Група компанія А4 впроваджує і підтримує виключно офіційну версію. Ми враховуємо вимоги кожної організації та особливості її роботи. Якщо у Вас виникли питання, ми з радістю на них відповімо, зв’яжіться з нами через форму зв’язку або за контактами на сайті.

Ціна програми 1С:Підприємство ТОІР для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування”36000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”6000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”25500 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”45000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”81000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”175000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць”252000 грн.

Рішення може використовуватися як на окремих підприємствах, так і у виробничих холдингах для забезпечення уніфікації виробничого й регламентованого обліку ремонтів.

При розробці конфігурацій “ТОІР управління ремонтами й обслуговуванням устаткування” враховувалися як сучасні міжнародні методики управління підприємством (EAM, CMMS, MRP II, CRM, SCM, ERP і ін.)

Порівняння версій ТОІР

ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням устаткування відноситься до EAM-систем.

Програмний продукт містить низку можливостей, що дозволяють підвищити ефективність роботи різних служб підприємств і надає:

 • керівництву підприємства й керівникам, відповідальним за розвиток бізнесу: широкі можливості аналізу, планування і гнучкого управління ресурсами підприємства для підвищення конкурентоспроможності, забезпечується “прозорість” виробничих активів;
 • керівникам підрозділів, менеджерам і співробітникам, що безпосередньо займаються виробничою, збутовою, постачальницькою й іншою діяльністю з забезпечення процесу виробництва: інструменти, що дозволяють підвищити ефективність щоденної роботи за своїми напрямами;
 • працівникам ремонтних служб: можливість використання продуктів як основи для управління роботами — ведеться архів усієї нормативної й технічної документації, розраховуються графіки планово-попереджувальних ремонтів (ППР), виписуються наряди на ремонтні роботи, ведеться облік ремонтних робіт;
 • працівникам облікових служб підприємства: інструменти для автоматизованого ведення обліку цілком відповідно до вимог законодавства й корпоративних стандартів підприємства.

Доступні два варіанти поставки спеціалізованого рішення

Функціональність, критерій

ТОІР, редакція 1.3

ТОІР 2 КОРП

Облік обладнання і нормативів ремонту.

+

+

Відображення переміщення, вибуття обладнання, облік гарантійних зобов’язань виробника.

+

Ієрархії об’єктів ремонту, що формуються автоматично.

+

Облік показників експлуатації.

+

+

Автоматизація ремонтів за станом.

+

Планування технічного обслуговування і ремонтів.

+

+

Планування технічного обслуговування і ремонтів з урахуванням жорстких ремонтних циклів.

+

Планування технічного обслуговування і ремонтів з урахуванням зупиночних ремонтів.

+

Управління нарядами і роботами.

+

+

Управління нарядами і роботами з урахуванням небезпечних операцій, роботи підвищеної небезпеки.

+

Бізнес-процеси, що можна налаштувати

+

Система сповіщень.

+/-

+

Базова звітність з аналізу ефективності ТОІР.

+

+

Аналіз показників ефективності ТОІР з урахуванням KPI, можливість розширення переліку показників.

+

Інтеграція з Документообіг

+/-

+

Функціональні можливості ТОІР версії 1.3

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит