fbpx

Програма 1С:Підприємство ТОІР Управління ремонтами і обслуговуванням обладнання 2 КОРП

1с_тоир

ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування КОРП конфігурація програмного забезпечення, яка призначена для автоматизації управління ремонтами і є готовим рішенням для різних галузей, включаючи вимоги стандарту ISO 55000. А також належить до класу EAM-систем (управління фондами і основними активами підприємства).

При розробці ТОіР особливу увагу було приділено функціональним можливостям, які затребувані на ринку великими підприємствами найрізноманітніших напрямків діяльності. Це істотно розширює сферу застосування даної конфігурації.

Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування завдяки ліцензійним ПЗ може вийти на абсолютно новий, більш ефективний рівень. Автоматизація процесів значно поліпшить всі показники, а також підвищить конкурентоспроможність підприємства.

Основний список проблем, які вирішує система ТОіР:

  • проблеми з діагностикою обладнання і постійним наглядом за ним (зняття показань, заповнення агрегатних журналів має проводитися вчасно, а також записи про ремонт і стан устаткування повинні чітко відображати реальну картину, з ТОіР це набагато легше і ефективніше)
  • неактуальна або зовсім відсутня інформація по обладнанню. А саме: старі і неактуальні креслення, відсутність історії нормативів, дефектів, оглядів і т.д.)
  • недостатній обсяг ресурсів для ремонту

1С:Підприємство ТОіР призначене для управлінців, керівників вищої та середньої ланки, менеджерів, співробітників ремонтної служби та відділу обліку.

Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування вимагає високої точності в розрахунках, вчасно внесеної актуальної інформації і постійного аналізу. Група компаній А4 займається впровадженням ПО і його подальшим обслуговуванням. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте тільки ліцензійний продукт і постійну технічну підтримку. Ви можете звернутися до одного з наших менеджерів для отримання більш детальної інформації.

Ціна програми 1С:Підприємство ТОІР 2.0 КОРП для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП”165000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”7800 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”30000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”54000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”102000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”231000 грн.
Програмна продукція “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП, клієнтська ліцензія на 100 робочих місць”438000 грн.

“ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП” відноситься до класу EAM-систем. Під час розробки “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП” враховувався досвід, накопичений при впровадженні та експлуатації “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання” на понад 350 підприємствах різних галузей і форм власності. Це дозволило істотно розширити можливості та область застосування нового спеціалізованого рішення.

Рішення “ТОІР Управління ремонтами та обслуговуванням обладнання 2 КОРП” призначено для організації системи управління ремонтами та обслуговуванням обладнання на підприємствах різних галузей, в т.ч. з урахуванням вимог стандарту ISO 55000 з управління активами. Рішення відноситься до класу EAM-систем (Enterprise Asset Management – управління основними фондами та активами підприємства).

Залишити заявку чи питання можна нижче:

Напишіть нам:

Тестова форма уа

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Надіслати запит