Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Тестування системи BAS ERP

Компанія А4 надає послуги з розробки додаткових функціональних можливостей. Будь-яка розробка повинна супроводжуватися тестуванням. Воно виконується, щоб визначити готовність програми до введення в експлуатацію.

Види та цілі тестування ERP-системи

Як вже говорилося в попередніх статтях, необхідно переконатися в кваліфікації програмістів, яким Ви доручаєте доопрацювання BAS ERP з огляду на її складність.

Спочатку виконується функціональне тестування, щоб переконатися, що система виконує дії відповідно до проектної документації. Тестування системи виконується на контрольних тестових прикладах – тест-кейсах, які готують досвідчені співробітники замовника по кожній підсистемі та по кожному блоку.

При підготовці використовуються реальні дані, вже завантажені в нову систему. Тут важливо максимально передбачити всі нюанси процесів і перевірити особливості. Наші аналітики спочатку проводять внутрішнє тестування, а потім перевіряють кожен тест-кейс з замовником.

Дуже корисно, коли команда замовника сама тестує систему. Деякі замовники навіть мають в штаті своїх тестувальників. Справедливо буде сказати, що це зустрічається вкрай рідко. Таке тестування дозволяє виявити додаткові помилки та неточності, тому, що тестувальник не знає, в якій послідовності потрібно вводити дані та натискати кнопки.

Після того, як пройдено функціональне тестування кожної з підсистем, необхідно переконатися, що окремі частини системи не суперечать одна одній або одні розробки не суперечать іншим. Для цього виконується інтеграційне тестування. За своєю суттю воно схоже на функціональне, але самі контрольні приклади є «наскрізними». Наприклад, складається кейс від закупівлі сировини через виробництво до продажу готової продукції.

Інтеграційне тестування також проводиться спільно нашими аналітиками та персоналом замовника. Воно служить перевіркою працездатності всіх раніше перевірених на функціональному тестуванні ділянок на предмет злагодженості роботи та аналізу отриманих результатів.

Якщо система високонавантажена, тобто в ній працює багато користувачів або ведеться великий документообіг, тоді необхідно проводити ще й навантажувальне тестування. Його мета – переконатися, що система буде працювати з таким навантаженням, тобто при такій кількості користувачів і з такими обсягами даних. Правильно його проводити на тих комп’ютерах, на яких буде працювати система в подальшому. Таке тестування виконується за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Чи обов'язково проводити тестування?

BAS ERP

BAS ERP

Докладніше про програму

Так. Це частина розробки. А проведення тестових випробувань спільно з співробітниками замовника – це частина здачі-приймання програмних робіт.

Якщо у Вас є питання, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання