fbpx

Скільки коштує програма 1С:Підприємство

Какая Стоимость 1С

1С:Підприємство являє собою платформу і створені на її основі прикладні рішення – конфігурації. Їх призначення автоматизація будь-якого виду комерційної діяльності.

Існує два типи програм 1С:Підприємство:

 • Типові продукти – створені виробником, в них розробники намагались врахувати всі потреби бізнесу;
 • Галузеві та спеціалізовані – створюються розробниками-партнерами, з урахуванням особливостей діяльності.

Вартість 1С:Підприємство залежить від обраного Вами продукту. Типові конфігурації не передбачають внесення змін, їх можна доповнювати за допомогою інтеграції з іншими конфігураціями. У свою чергу галузеві та спеціалізовані продукти можна редагувати в залежності від вимог і завдань виробництва.

Вартість програм 1С:Підприємство, незалежно від типу, має свою фіксовану ціну, дізнатися її ви можете у нас на сайті. Якщо для вашого бізнесу при вирішенні завдань необхідні доповнення або зміни системи, ціна може варіюватися.

Наприклад, якщо вас цікавить скільки коштує 1С:Підприємство Бухгалтерія ви можете у нас на сайті побачити її ціну – це 6690 гривень. Купуючи програму вам нададуть послуги по установці. Робота з конфігурацією в процесі експлуатації, оновлення, доопрацювання та консультація виконуються фахівцями нашої компанії на платній основі. Тому на кінцеву вартість 1С:Підприємство Бухгалтерія впливає багато факторів.

Звертайтеся до наших фахівців і ви можете задати всі питання, обговорити деталі і дізнатися точну вартість програмних продуктів 1С:Підприємство, які вас цікавлять.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит