fbpx

Скільки коштує впровадження ERP

skolko-stoit-vnedrenie-erp

Система автоматизації – необхідність для розвитку бізнесу в наші дні. Тому актуальність питання скільки коштує впровадження ERP не піддається сумніву. Даний програмний продукт має широкі функціональні можливості. Він дозволяє оптимізувати кожну ділянку діяльності. Торгові, фінансові операції, виробництво бухгалтерський та податковий облік, а також багато інших операцій автоматизуються за допомогою системи.

Різні чинники впливають на те, скільки коштує впровадження ERP. Назвати точну суму нам не дозволяють реалії бізнесу, її просто немає. Вартість завжди індивідуальна і залежить від підприємства. Дану систему впроваджують на великі організації, що виконують безліч завдань. Тому необхідно проаналізувати кожен аспект діяльності.

Важливим моментом при формуванні ціни є бажання клієнта. Що він хоче оптимізувати в своєму підприємстві, як він хоче це зробити, чи потрібно допрацьовувати програмний продукт.

 Щоб впровадження було максимально ефективним необхідно детально вивчити бізнес-процеси клієнта, розуміти потреби підприємства, специфіку його роботи.

Далі розглянемо, які параметри формують вартість зазначеного процесу.

Що впливає на те, скільки коштує впровадження ERP?

Можна виділити такі основні параметри:

 • Масштаб підприємства;
 • Структура бізнес-процесів;
 • Кількість користувачів;
 • Необхідність доопрацювання.

Звичайно, список можна продовжувати, оскільки кожна компанія має свою специфіку. Якщо організація велика вона вирішує безліч завдань. Робота повинна бути добре налагоджена на кожній дільниці. Тому в автоматизації можуть потребувати все відділи на підприємстві. Це в свою чергу вимагає від фахівців більше роботи і витрат часу.

Впровадження ERP зазвичай відбувається на великі підприємства, які мають складну структуру бізнес-процесів. Необхідно проаналізувати кожну їх складову і алгоритми роботи. Наприклад, як відбувається виробництво товарів, закупівля матеріалів, зберігання на складі. Дана інформація дозволяє виявити вузькі місця, зрозуміти чому приділити більше уваги.

Можливо, потрібно буде доопрацювати конфігурацію. На різних ділянках можуть бути специфічні операції. Інструменти для їх виконання не завжди передбачені розробниками. Тому наші фахівці збирають дані, аналізують і допрацьовують систему автоматизації.

Вартість впровадження ERP також визначає який продукт Ви хочете використовувати. Існує популярна німецька програма SAP ERP. Вона використовується різними великими компаніями в світі. Конфігурація буде набагато дорожчий за український рішення. Витрати на її впровадження можуть становити 5 мільйонів доларів. Вітчизняний продукт обійдеться набагато дешевше. При цьому він буде адаптований під українські реалії ведення бізнесу. Детальніше про SAP ERP можна дізнатися в нашому матеріалі за посиланням.

Скільки коштує впровадження BAS ERP?

Ми рекомендуємо користуватися зазначеною системою автоматизації. Детально про дану конфігурацію та її вартість Ви можете дізнатися на нашому сайті. Вона створена українськими розробниками та відповідає законодавству України. Всі операції будуть виконуватися в рамках поточних норм. Тому знизитися кількість помилок і непередбачених витрат.

Впровадження BAS ERP проводитися в кілька етапів. Спочатку наші фахівці збирають всю інформацію про потреби компанії, вимоги клієнта, виконують аналіз бізнес-процесів. Далі на основі поточних алгоритмів роботи оцінюємо роботу програмного продукту. Це дозволяє визначити слабкі сторони, обсяг роботи, зрозуміти чи потрібно допрацьовувати систему.

На наступний етапах конфігурацію тестують, готують до введення в експлуатацію. Також необхідно провести навчання персоналу. Програма незнайома співробітникам. Тому виконання звичних операцій може бути чимось новим і викликати труднощі. Працівники можуть бути незадоволені зміною звичного алгоритму. Необхідно навчити їх виконувати роботу за допомогою системи та показати її переваги.

Впровадження BAS ERP може спричинити зміну структури бізнес-процесів. Дана видозміна також вимагає від співробітників адаптації до нових способів вирішення завдань. Наші фахівці будуть робити все можливе, щоб перехід був м’якше та менш дискомфортним. У той же час, багато залежить від керівників підприємства. Часом, для підвищення продуктивності діяльності потрібно більше енергозатратний перехід до нової структури бізнес-процесів і конфігурації.

Висновок, скільки коштує впровадження ERP?

Фіксованої вартості немає. Ціна формується індивідуально, в залежності від потреб підприємства. Чим більше буде обсяг робіт і складніше випадок, тим вище вартість. Фахівцям необхідно проаналізувати багато даних, що дозволить провести оптимальне впровадження ERP системи.

BAS ERP – надійний інструмент оптимізації бізнесу. Як ми писали вище вона розроблена під українське законодавство. Тому перехід буде комфортніше і швидше. Широкий спектр функціональних можливостей дозволяє автоматизувати безліч ділянок роботи. При необхідності співробітники А4 допрацюють програмне забезпечення. Таким чином Ви будете користуватися оптимальною для Вашого підприємства системою.

Щоб дізнатися більше про вартість впровадження ERP звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит