Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Скільки коштує впровадження BAS?

BAS

У даній статті відповімо на питання скільки коштує впровадження BAS. В даний час програмне забезпечення допомагає вирішувати багато завдань. За допомогою систем автоматизації можна оптимізувати діяльність підприємства. Багато процесів вимагають специфічних знань, витрат часу на їх виконання, усунення помилок і т.д. Програма ж сприяє коректності та швидкості операцій.

Тому питання скільки коштує впровадження BAS дуже популярне. Відповісти на нього назвавши певну ціну не вийде. Почнемо з того, що зазначений процес здійснюється поетапно. Кожен з яких вимагає витрат. Їх розмір залежить від безлічі факторів, які впливають на складність і тривалість впровадження.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Для повноти і ясності картини ми розглянемо їх детальніше. Це допоможе більше розібратися в даному питанні та зрозуміти чому не можна дати швидку та конкретну відповідь.

Які фактори впливають на те, скільки коштує впровадження?

Розглянемо основні позиції, які формують вартість. Почнемо з масштабу Вашого підприємства. Великий і малий бізнес відрізняються своїми завданнями. Для кожного необхідна своя конфігурація. Велика компанія виконує більше різних операцій. Тому потрібно забезпечення, що володіє широкими функціональними можливостями. Крім безлічі інструментів, таке прикладне рішення відрізняється і своєю складністю.

Тому, фахівцям потрібно зробити більше робіт і витратити більше часу. З розмірів підприємства логічно випливає структура бізнес-процесів. Її складність також визначає, якою буде обсяг робіт для впровадження системи автоматизації. Наприклад, яким чином організована робота на складі, його розмір, кількість продукції термін її придатності, схема зберігання, як відбувається прийом і відвантаження товару та багато іншого. Одна ділянка, а скільки нюансів, що мають вплив на впровадження.

Потрібно проаналізувати всю структуру для оптимального виконання робіт. Ще однією важливою деталлю є чи бажаєте Ви підлаштовувати програму під бізнес-процеси або навпаки. Впроваджуючи програмний продукт необхідно розуміти кількість користувачів. Даний показник знову ж таки залежить від масштабів підприємства. Для великої кількості користувачів необхідна відповідна конфігурація. Різні відділи потребують своїх специфічних інструментах. Наприклад бухгалтерській службі необхідний функціонал, що дозволить контролювати фінансові операції, коректно формувати документацію, звітність і вести облік.

Іноді система автоматизації потребує доопрацювань. Це може бути обумовлено специфікою бізнес-процесів або ділянкою діяльності, що не передбачена конфігурацією. Можливо у Вас на підприємстві виконуються операції, що не враховували розробники програмного забезпечення. У такому випадку фахівці розбираються в процесі та оцінюють трудомісткість і витрати часу на виконання необхідних доробок.

Важливим фактором є сфера діяльності компанії. Для торгівлі, виробництва та сервісу розроблені відповідні конфігурації. Впроваджувати в невеликий магазин складну програму не має сенсу. Прикладне рішення, розроблене для такого бізнесу, обійдеться дешевше у впровадженні та дозволить максимально оптимізувати діяльність. У свою чергу підприємство, яке виробляє та реалізує продукцію, потребує систему, що автоматизує безліч процесів.

BAS

Прайс-лист програм BAS

Докладніше

Робимо висновок, скільки коштує впровадження BAS

Ми розглянули основні чинники, що формують вартість даного процесу. Звичайно, існує ще безліч деталей. Все індивідуально і залежить конкретно від Вашого бізнесу. Як зазначено вище його масштаб, структура процесів, кількість користувачів, сфера діяльності все це впливає на остаточну вартість впровадження. У нас на сайті ви можете дізнатися ціни на програмні продукти лінійок BAS.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю проконсультуємо Вас і відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання