fbpx

Система KPI. Мотивація персоналу

Система KPI. Мотивация персонала

Щоб оцінити продуктивність роботи співробітників і підприємства зараз використовують ключові показники ефективності – KPI. Мотивація персоналу – важливий аспект при досягненні цілей Вашого бізнесу. Завдяки ключовими показниками ефективності Ви можете контролювати та управляти нею. При використанні системи KPI мотивація персоналу зростає, оскільки грошові винагороди залежать безпосередньо від продуктивності співробітника.

Перед тим, як проводити впровадження системи KPI, необхідно переконатися, що вона відповідає таким вимогам:

 • Конкретне формулювання кожного окремого показника;
 • Ціль є стимулом, але вона досяжна;
 • Показник відповідає роду діяльності співробітників, що оцінюються;
 • Показник повинен нести сенс;
 • Показник може бути співвідноситись як до цілей підприємства, так і до цілей відділів.Впровадження системи KPI дозволить Вам збільшити дохід. Оскільки співробітники будуть мотивовані і націлені на результат. Вона дозволить ототожнити цілі компанії та цілі працівника. Адже, чим більше прибуток підприємства, тим більше він може заробити.

Для підвищення KPI і мотивації персоналу існують програмні продукти на базі 1С:Підприємство.

Впровадження системи KPI. Яке забезпечення вибрати?

1С:Підприємство Управління по цілям і KPI. Програма дозволяє контролювати бізнес процеси. Необхідна інформація відображається у вигляді різних показників. Ви можете проводити аналіз даних з потрібним ступенем деталізації.

Система передбачає можливість розділяти відповідальність за вирішення завдань. Створюється база в якій вказуються відповідальність підрозділу і кожного співробітника. Що дозволяє проводити оцінку ефективності. Також в наявності механізм, який дає можливість сповіщати керуючих і персонал про завдання.

Впровадження системи KPI дозволить Вам встановлювати винагороду в залежності від продуктивності співробітника. Наприклад, ви можете встановити відсоток успішності при якому преміальні не нараховуються, при якому нараховується половина і при якому оплата відбувається в повному розмірі.

KPI і мотивація персоналу доступна також в програмному продукті 1С:Підприємство Зарплата і управління персоналом. З її допомогою Ви можете, на основі показників продуктивності, створювати різні схеми мотивації. Передбачено кілька видів розрахунків премій і можливість контролювати їх.

Резюме

Орієнтованість співробітників на результат – необхідний аспект успішності Вашого бізнесу. Досягти цього можна за допомогою систем KPI. Мотивація персоналу при їх використанні збільшується, що сприяє підвищенню продуктивності і прибутку.

1С:Підприємство Управління по цілям і KPI, також 1С:Підприємство Зарплата і управління персоналом допоможуть Вам у раціональній винагороді та націленості співробітників на досягнення цілей.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит