fbpx

Що таке програма «1С:Підприємство»?

Незалежно від популярності програмного продукту «1С:Підприємство», нам часто надходять одні і ті ж питання: що таке «1С:Підприємство»?, Що це за програма? Які є версії, які є конфігурації?

лого_1С_предприятие_юа0

У даній статті ми не будемо заглиблюватися в тонкощі програмування, налаштування, доопрацювання, а постараємося в двох словах пояснити: "що це« 1С:Підприємство »і з чим його їдять".

На сьогоднішній день, програмні продукти, які впроваджуються це деякий стандарт в бізнесі, який допомагає автоматизувати процес різних видів обліку і ефективно використовувати ресурси підприємства. Програми «1С:Підприємство» вже кілька десятиліть, широко використовуються як в малому так і в середньому бізнесі, в бюджетних організаціях, на великих підприємствах і холдингах.

«1С:Підприємство 8» це програмний продукт, який призначений для автоматизації процесів обліку (бухгалтерський, кадровий, управлінський і т. П.) І управління виробничими процесами на підприємстві. За допомогою даної програми, завдяки її універсальності і багатофункціональності, можна автоматизувати бізнес-процеси використовуючи її типові і галузеві рішення.

Що таке програма «1С:Підприємство»

Будь-яке програмне рішення, яке впроваджується учасником САБ-а складається з двох компонентів: платформа і конфігурація (як система Windows + програма для перегляду відео або програма для прослуховування музики):

  1. «1С:Підприємство» - це ядро, основа на якій працює потрібна конфігурація восьмої версії;
  2. Конфігурація - те, з чим безпосередньо мають справу користувачі (Бухгалтерія, Зарплата і управління персоналом, Управління торговим підприємством, Управління виробничим підприємством і т.п.)

Що таке типове і галузеве рішення «1С:Підприємство»

Типове рішення - "універсальні" найбільш поширені конфігурації програм не потребують значних доробок, які допоможуть автоматизувати бізнес-процеси, без урахування специфіки виробництва (Бухгалтерія, Роздріб, Торгівля)
Галузеве рішення - програма спеціально "заточена" під галузь підприємства (WMS Логістітка, ТОіР)

Які є версії «1С:Підприємство»

На момент написання статті актуальна версія «1С:Підприємство», але не дивлячись на застарілість, попитом користується версія 7.7. Також, можна зустріти перший вдалий реліз платформи 6.0. У програмах «1С:Підприємство» можна працювати з-під систем Windows і Linux. Про версії «1С:Підприємство» для Mac OS буде написана окрема стаття.

Варіанти роботи з програмою «1С:Підприємство»:

  1. Файловий - вся інформація зберігається в одному файлі. Зручно, коли програмою користується 1 людина. Якщо ж з програмою буде працювати кілька користувачів, швидкість роботи буде дуже низька. Такий варіант не безпечний, тому що при можливій поломці ПК можна втратити важливі файли.
  2. Більш безпечний, а також варіант роботи з програмою, яка не впливає на її швидкість, це робота через клієнт-сервер. Буде зручно, якщо одночасно програмою 1С:Підприємство працюватиме більше 5-ти співробітників. (Програма встановлена ​​на сервері, співробітники працюють через спеціальний клієнт). Великим плюсом даного варіанту є те, що за сервером весь час стежать професіонали, вчасно робляться резервні копії (Вам не потрібно переживати за втрату важливих даних). Якщо встановити і налаштувати сервер немає можливості, його можна орендувати, послугу «Оренда сервера« 1С:Підприємство »наша компанія надає за вигідними умовами.

Ще трохи про те, що таке «1С:Підприємство»

Управління торговим підприємством

Додатково, компанія «1С:Підприємство» надає можливість автоматизації окремих підрозділів компаній і організацій за допомогою продукту «Бухгалтерія 8» і «Зарплата і управління персоналом», що істотно полегшує життя співробітникам бухгалтерії в процесах ведення обліку, розрахунку та виплати заробітної плати, лікарняних, відпускних, відрядних та інших виплат згідно із Законодавством України.

Варто зазначити, що продукти «1С:Підприємство», в яких є достатня кількість регламентованих, управлінських звітів, які дозволяють проводити оперативний моніторинг всіх бізнес процесів в організації, а так само подавати електронну звітність до контролюючих органів, не виходячи з кабінету.

Хочемо, звернути Вашу увагу, що типові продукти «1С:Підприємство» доступні і у вигляді мобільних додатків, що сприяє оперативності прийняття управлінських рішень, а також допомагає розвивати бізнес. За допомогою мобільних додатків є можливість роботи в режимі on-line торгових представників, логістів та менеджерів з продажу. При необхідності ви можете звернутися в «Групу компаній А4» для розробки індивідуальних мобільних додатків, згідно Вашим побажанням і вимогам специфіки бізнесу.

Розвиваючись в ногу з часом, змінюються підходи до вибору форм і методів роботи програми «1С:Підприємство», так, для зручності користувачів були розроблені керовані форми типових продуктів, можете оцінити їх зручність самостійно.

Напишіть нам:

    Тестова форма уа

    [contact-form-7 404 "Not Found"]

    Надіслати запит