Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Сервіс “FREDO Звіт”

Подання звітності до контролюючих органів невід’ємна частина ведення бухгалтерського обліку. Подаючи звіти традиційним «паперовим» способом, доводиться вистоювати черги, втрачаючи при цьому велику кількість часу. До того ж, нерідко, в документах часто припускаються помилок, які доводиться виправляти і проходити процедуру здачі звітів повторно.

8220 FREDO 8221

Cервіс “FREDO Звіт”

Найзручніший інструмент документообігу для кожного

Група компаній А4 пропонує користувачам систем автоматизації бізнесу (BAS, UA-бюджед) здачу електронної звітності та електронне адміністрування ПДВ за допомогою сервісу «FREDO Звіт».

Сервіс «FREDO Звіт» інтегрується в системи автоматизації бізнесу і дозволяє здавати електронну звітність, реєструвати ПН/РК в ЄРПН та обмінюватись ПН/РК безпосередньо з облікової системи, не використовуючи при цьому транзитні файли, обробки, тощо.

«FREDO Звіт» безкоштовно надається всім офіційним користувачам систем автоматизації бізнесу, які мають Інформаційно-Технологічний Супровід ПРОФ (ІТС ПРОФ).

Перелік цін онлайн-сервісу «FREDO Звіт»

Вид доступу до онлайн-сервісу

Ціна

Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для юр. особи (додаткове підключення) 1 місяць

200.00 грн

Доступ до онлайн-сервісу “FREDO Звіт” для ФОП на ССО (додаткове підключення) 1 місяць

30.00 грн

Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для юр. особи на 12 місяців

3000.00 грн

Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для юр. особи (додаткове підключення) на 1 місяць

250.00 грн

Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для ФОП на ССО на 12 місяців

1200.00 грн

Доступ до пакету онлайн-сервісів “FREDO” для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 місяць

100.00 грн

Переваги використання сервісу «FREDO Звіт»

  • Робота без проміжних файлів експорту та різних додаткових обробок
  • Заповнення звітів даними з облікової системи по кнопці «Заповнити»
  • Миттєва розшифровка сум показників регламентованих звітів
  • Відправка звітів в контролюючі органи, реєстрація ПН/РК в ЄРПН
  • Обмін ПН/РК з контрагентами, які використовують «FREDO Звіт», M.E.Dос, Сота.
  • Отримання інформації про стан та рух коштів на ПДВ рахунку
  • Робота з ЕЦП з основних АЦСК: ІДД ДФС, Masterkey, КС, Україна, Приватбанк та інші.
  • Перенесення архівних даних з програми M.E.Dос
  • Надається без додаткової оплати (користувачам систем автоматизації бізнесу, локальна версія «FREDO Звіт» при наявності супроводу ІТС ПРОФ)
  • Можливість роботи в мережевому варіанті та піключення додаткових фізичних і юридичних осіб (за додаткову оплату)

Здача регламентованої звітності з FREDO ЗВІТ

Тепер нема необхідності зберігати звіти й ПН/РК у файли зі спеціальною назвою, завантажувати ці файли в спеціальну програму для підпису і відправки електронною поштою до контролюючих органів, вручну позначати в своїй конфігурації зареєстровані в ЄРПН ПН, купувати спеціальний модуль для обміну ПН/РК між контрагентами, при помилці в документі знову проходити процедуру збереження й завантаження файлу.

Істотно заощадити час подання звіту, дозволяє його подача за допомогою електронної пошти. Згідно з чинним законодавством України, документи повинні шифруватися електронним цифровим підписом (ЕЦП).

Відправка звітності до контролюючих органів

За допомогою сервісу «FREDO Звіт» можна легко сформувати звіти за принципом «однієї кнопки» і відправити їх в контролюючі органи, зареєструвати ПН/РК, обмінятися ними зі своїми контрагентами, використовуючи автоматичне пакетне вивантаження своїх ПН з облікової системи в сервіс «FREDO Звіт» та завантаження в облікову систему ПН своїх контрагентів, отримати квитанції про успішність операції в лічені хвилини.

Безпосередньо перед відправкою, документи шифруються і підписуються електронним цифровим підписом (ЕЦП). У цей момент документ набуває юридичної сили (оригінал документа в електронному вигляді відповідає документа з мокрою печаткою).

Відправка звітності за допомогу сервісу «FREDO Звіт» в електронному вигляді з ЕЦП в контролюючі органи (ФСУ, ПФУ, ДССУ, ФСС) здійснюється через пряме з’єднання або за допомогою вбудованого поштового клієнта. Звіти доставляються безпосередньо на шлюз контролюючого органу, без проміжних серверів. Програма «FREDO Звіт» підтримує одночасну відправку кількох документів зазначеним одержувачам.

Також програма приймає квитанцію про доставку звіту, а також квитанції про результати обробки документа. З моменту отримання другої квитанції, звіт  вважається зданим.

Додаткові функції: Як додатковий сервіс програма «FREDO Звіт» дозволяє перевірити стан платника ПДВ з бази платників ДФСУ і оцінку ризиків податкової перевірки.

Якщо Вам потрібно навчитися користуватися сервісом «FREDO Звіт», ми зможемо надати навчання або консультування, яке може відбуватися як на території замовника, так і в офісі навчального центру нашої компанії, який розташований в місті Київ, за адресою вул. Деревлянська 8.

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання