fbpx

Сервіс “Оновлення програм BAS”

обновления 1С

Компанія А4 надає своєчасне оновлення систем автоматизації бізнесу лінійки BAS. Програмне забезпечення оптимізується і допрацьовується відповідно до змін в законодавчій сфері та розвитку інформаційних технологій.

Наша компанія з 1997 року на ринку, за цей час ми набули безцінного досвіду в сфері програмного забезпечення для автоматизації бізнесу, що допомагає нам оптимізувати діяльність наших клієнтів.

За рахунок оновлення ранні версії програм вдосконалюються і поліпшуються, а користувачі отримують всі сучасні інструменти організації робочих процесів.

Переваги сервісу:

 • Доступ до графіка виходу нових версій конфігурації і платформи
 • Інформація про зміни в функціональних можливостях нових версій;
 • Ви будете інформовані яке ПЗ актуальне, а також зможете завантажити дистрибутиви для оновлення системи;
 • Доступна інформація про помилки, що будуть виправлені в нових версіях;
 • Можливість завантажувати, файли, що рекомендують розробники.

“Оновлення програм” – сервіс, що дозволить знизити операційні та трудові витрати на підтримку конфігурації:

 • Стають доступними нові механізми і можливості ПО, удосконалюються старі інструменти роботи, при цьому все виконує розробник і не потрібно витрачатися на власні доробки;
 • Форми, шаблони і т.д., які необхідні для звітності весь час оновлюються, тому Ви працюєте згідно із законодавством України, що знижує податкові ризики.

Умови доступу до сервісу

Щоб скористатися цією послугою, потрібно придбати тарифний план, який буде задовольняти потреби Вашого бізнесу. Якщо Вам необхідна допомога в підборі тарифного плану, звертайтеся до фахівців нашої компанії, вони дадуть відповідь на Ваші питання та допоможуть вибрати оптимальний тариф. Щоб зв’язатися з нами телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв’язку, яка розташована нижче.

Свіжі оновлення BAS

Всі зареєстровані користувачі програмних продуктів лінійки BAS можуть отримати інформацію про офіційні оновлення. Вона вказана в особистому кабінеті користувача на ресурсі dl.bas-soft.eu

Завантажити оновлення можна тільки при наявності договору ІТС та доступу до онлайн-сервісів BAS. Щоб дізнатися чи є у Вас дана можливість, телефонуйте за номером + 38044-393-41-07 або пишіть на пошту – support@a4.com.ua

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит