Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Сервіс “А4 Оновлення програм BAS”

Сервіс “А4 Оновлення BAS” допомагає користувачам завжди працювати з актуальним програмним забезпеченням. Світ не стоїть на місці і все постійно змінюється, вносяться поправки в закони, розвиваються та поліпшуються технології. Для конкурентоспроможності важливо встигати стежити за змінами і швидко реагувати на них.

Багато користувачів розуміють це та хочуть встановити оновлення BAS на свою конфігурацію, але не завжди знають алгоритми даної процедури. Ми завжди готові допомогти нашим клієнтам. Фахівці компанії А4 встановлять необхідне оновлення програм і Ви будете далі розвивати свій бізнес.

Які переваги дає Вам сервіс "А4 Оновлення BAS"?

8220 4 BAS 8221

Сервіс “А4 Оновлення програм BAS”

Актуальне ПЗ - швидко та зручно

 • Знижуються ризики непередбачених витрат. Система реагує на нововведення в законодавчій сфері, тому Ви завжди працюєте в рамках правового поля, а значить можливість штрафів менше;
 • Підвищується дохід. Розробники оптимізують програми, а їх оновлення дає можливість Вам користуватися поліпшеним функціоналом, а як наслідок – робота стає простіше та продуктивніше;
 • Економія часу. В рамках даного сервісу за змінами в конфігураціях і законах стежить система, тому часу, який можна присвятити розвитку своєї справи більше.

Ціна сервісу “А4 Оновлення програм BAS”

Найменування послуги

Ціна

Сервіс “А4 Оновлення програм BAS”

Уточнюйте

Як оновити BAS?

 1. Встановіть платформу Business Automation Framework.
 2. Зробіть резервну копію вашої інформаційної бази.
 3. Резервну копію можна створити:
  1. при використанні файлового варіанту платформи – шляхом копіювання файлу 1СV8.1CD в окремий каталог;
  2. при використанні клієнт-серверного варіанту платформи – засобами SQL Server.
  3. Незалежно від варіанта платформи, що використовується, резервну копію можна створити, використовуючи режим вивантаження інформаційної бази. Для цього:
   1. запустіть платформу в режимі “Конфігуратор”;
   2. в меню “Адміністрування” виберіть пункт “Вивантаження інформаційної бази”;
   3. в діалозі вкажіть ім’я файлу, в який будуть записані дані.
 4. Якщо в конфігурації виконувалися доопрацювання, які викликають запуск фонових завдань, слід заборонити їх виконання на час оновлення конфігурації. Після оновлення конфігурації виконання завдань можна знову дозволити.
 5. Запустіть платформу в режимі “Конфігуратор”.
 6. Відкрийте конфігурацію, для цього в меню “Конфігурація” виберіть пункт “Відкрити конфігурацію”.
 7. Викличте режим “Оновлення конфігурацій”, для цього в меню “Конфігурація”, підменю “Підтримка”, виберіть пункт “Оновити конфігурацію”.
 8. У діалозі вибору оновлення в якості джерела вкажіть “Доступні оновлення”, після чого виберіть необхідне у відповідному списку.
 9. Якщо в списку необхідне оновлення відсутнє, то в діалозі вибору в якості джерела вкажіть “Файл оновлення”, після чого виберіть потрібний.
 10. У вікні “Оновлення конфігурацій” натисніть кнопку “OK” для продовження.
 11. Після завершення буде відкрито вікно “Конфігурація”, що містить конфігурацію з внесеними змінами.
 12. Виконайте збереження конфігурації.

Таким чином проводитися установка оновлень BAS. Досить складна процедура для самостійної реалізації. Тому, рекомендуємо скористатися даним сервісом. Наші фахівці – сертифіковані професіонали. Ми завжди стежимо за якістю свого сервісу та робимо все для його оптимізації. Тому Ви завжди користуєтесь надійними послугами, які підвищують ефективність і продуктивність діяльності.

А4 Оновлення програм BAS — сервіс, який необхідний в час постійних змін. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

 

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання