Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Комплекс сервісів та послуг BAS

Компанія А4 надає комплексні послуги для програм BAS. З нами Ви отримаєте якісний сервіс, який забезпечить зручне та ефективне використання програмного забезпечення. Що сприяє підвищенню продуктивності діяльності співробітників і всього підприємства з програмним забезпеченням BAS.

Ціни на послуги BAS розраховуються індивідуально для кожного клієнта. Калькуляція відбувається на основі складності робіт, їх обсягу, етапів та ряду інших чинників. Замовити необхідну послугу Ви можете звернувшись до наших фахівців.

Виберіть послугу або сервіс для Вашої BAS:

BAS

Оновлення програм

BAS

Лінія консультацій

BAS

FREDO Звіт

BAS

FREDO ДокМен

BAS

Лекторій

BAS

ІС ІТС

BAS

RDI Service

BAS
BAS

ПактумКонтрагент

BAS

Консультація аудитора

BAS

Опендатабот.Ризики

BAS

Хмаринка

BAS

А4 Оновлення програм

BAS

А4 Лінія консультацій

BAS

А4 Твій консультант

BAS

Технічна підтримка

Сервіси BAS, що надаються нашою компанією, можна умовно розподілити по етапах наступним чином:

  • Впровадження прикладного рішення. Великий і трудомісткий процес, для реалізації якого, необхідно враховувати безліч параметрів, специфіку бізнесу і потреби клієнта. Для кожного впровадження формується власний підхід, розробляється комплекс заходів, який буде максимально ефективний в конкретному випадку;
  • Технічний супровід користувачів. Послуга BAS включає в себе онлайн консультації, оповіщення про оновлення, надається доступ до змін у правовій, економічній та аналітичної сферах. Користувач повідомляє про помилки в системі та інші труднощі в роботі, після чого наші фахівці проводять консультації для вирішення проблемних ситуацій.
  • Супровід та обслуговування програмного забезпечення. Фахівці нашої компанії вносять необхідні зміни в конфігурації, проводять доопрацювання, встановлюють оновлення, контролюють функціонування і т.д

Наші додаткові послуги:

Сервіси BAS, які надає наша компанія спрямовані на полегшення роботи користувача з програмним забезпеченням. Ви можете звертатися до наших фахівців в разі виникнення помилок у функціонуванні систем, в ситуаціях, коли виникли труднощі при роботі з конфігураціями. Також при необхідності Ви можете проконсультуватися про законодавчі норми діяльності про питання ведення обліку тощо. Дані опції дозволяють Вам оптимізувати свій бізнес, а також уникнути непередбачених витрат. Замовляйте необхідні послуги BAS і звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

З нами, Ви отримаєте супровід від кращих фахівців, кваліфікація яких підтверджена сертифікатами

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання