fbpx

Сервіс “E-mail Інфо”

email-service

Дана послуга дозволяє користувачам отримувати всю необхідну інформацію про програмні продукти BAS і 1С:Підприємство своєчасно. Тому, наші клієнти завжди обізнані про будь-які зміни і володіють актуальними даними.

Суть сервісу полягає в інформуванні користувачів на електронну пошту, конкретно ми ділимося наступним:

 • Оновлення конфігурацій;
 • Відомості про семінар “Лекторій”;
 • Новини;
 • Важливі зміни в законодавстві та в системах автоматизації;
 • Акції і т.д.

Чим корисна послуга E-mail Інфо:

Послуга допоможе Вам заощадити час і трудові ресурси. Ви і співробітники займаєтесь вирішенням завдань, поки ми стежимо за нововведеннями в світі автоматизації бізнесу. Час – найцінніший ресурс, а зараз інформація швидко втрачає свою актуальність і доводитися приділяти увагу ще й контролю за станом законодавчих норм, наприклад.

Але користуючись цим сервісом Ви звільняєте себе від цього. Все, що потрібно відкривати електронну пошту і читати наші листи.

Також якщо Ви володієте свіжою інформацією, то Ви економите і грошові кошти. Оскільки працюєте з оновленими програмами, що збільшить ефективність діяльності і прибуток. Системи завжди функціонують згідно чинному законодавству, отже ризики непередбачених витрат зменшуються.

Сервіс “E-mail Інфо” надається всім клієнтам компанії А4.

Користуйтеся та оптимізуйте свою діяльність. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит