fbpx

Що таке ЗУП і для чого потрібно 1С:Підприємство Зарплата та управління персоналом?

Что такое ЗУП и для чего нужно 1СПідприємство Зарплата и управление персоналом

Якщо Ви не знаєте, що таке ЗУП, то в даній статті знайдете відповідь.

Ми опишемо функціональні можливості програмного забезпечення та навіщо його потрібно використовувати.

1С:Підприємство Зарплата та управління персоналом – конфігурація, яка розроблена для здійснення кадрової політики компанії.

До того ж, Ви можете організувати діяльність різних відділів в розрізі роботи з персоналом.

Наприклад, управління навчанням, мотивацією, завантаженістю співробітників і т.д.

Система містить в собі набір засобів, що дозволяють вирішувати такі завдання:

 • Підбір кадрів;
 • Планування відпусток;
 • Управління компетенцією;
 • Проведення атестації;
 • Навчання;
 • Мотивація;
 • Розрахунок зарплати.

Детально про те, що таке ЗУП

Управління кадрами і облік в програмі може проводитися для декількох підприємств. Додатково передбачено одночасний облік двох типів – управлінський та регламентований. Перший тип здійснюється по всій корпорації, а другий – окремо по організаціям.

Користуючись цим програмним забезпеченням Ви можете визначати необхідність в співробітниках. Ця опція реалізується в кадровому плані. У ньому можна запланувати посадовий склад, його зміни та витрати на оплату праці. До того ж, кадровий план дає можливість оцінювати результативність набору персоналу, кількість вакансій.

Конфігурація зберігає в собі інформацію про претендентів. Також резюме, результати анкетування та інші матеріали, що з’являються при роботі з кандидатами. Рішення дає можливість підготувати зустріч з претендентом і фіксувати результати.

За допомогою 1С:Підприємство Зарплата та управління персоналом Ви можете управляти навчанням співробітників, що може проводитися як на внутрішніх, так і на зовнішніх курсах. Доступно оцінювання персоналу та контроль результатів.

Системою передбачені різні способи оплати праці:

 • Погодинна;
 • Відрядна.

Враховуються різні їх варіанти, такі як почасово-преміальна, відрядно-преміальна, побічно-відрядна і комісійна. Також можливе укладання з персоналом договору цивільно-правового характеру.

Враховуються різні їх варіанти, такі як почасово-преміальна, відрядно-преміальна, побічно-відрядна і комісійна. Також можливе укладання з персоналом договору цивільно-правового характеру.

У програмі відсутня можливість вести податковий та бухгалтерський облік. Для цього передбачено обмін даними з 1С:Підприємство Бухгалтерія.

Отже, що таке ЗУП?

Це програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати пошук і підбір співробітників. Керувати персоналом та навчанням. Проводити оцінку діяльності працівників і підприємства, розраховувати заробітну плату. Використовуючи дану конфігурація Ви зможете реалізувати кадрову політику Вашого підприємства.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит