fbpx

Що таке УВП або навіщо потрібно використовувати 1С:Підприємство Управління виробничим підприємством?

Что такое УПП или зачем нужно использовать 1СПідприємство Управление производственным предприятием

Для ефективного ведення бізнесу необхідно програмне забезпечення, що дозволить моніторити стан процесів і приймати управлінські рішення. Сьогодні ми розберемося, що таке УВП і його можливості.

1С:Підприємство Управління виробничим підприємством для України – це прикладне рішення, яке розроблено для автоматизації діяльності компанії. Система охоплює базові аспекти обліку та управління на виробництві. Призначена для роботи на великих підприємствах з масштабним виробництвом.

Вам буде доступний контроль виготовлення товарів, його реалізації, закупівель необхідних матеріалів, їх кількість на складі, стан устаткування і т.д. За допомогою конфігурації Ви оптимізуєте управління бізнесом, будете відповідати вимогам внутрішнього і зовнішнього аудиту, а також залучите нові інвестиції.

Далі розглянемо, що таке УВП редакція 1.3

Оскільки це остання версія програми, ми будемо описувати її функціональні можливості.

Забезпеченням передбачена оцінка продуктивності роботи. Вам доступно аналіз основних показників, виявлення невідповідностей плану, точок зростання. Інструмент моніторингу можна налаштувати під конкретні потреби компанії або керуючого. Що стосується контролю фінансової ситуації, Ви можете оцінювати поточні результати діяльності та продуктивність прийнятих рішень відповідно до плану.

В системі можна створювати бюджети доходів і витрат, руху грошових коштів, оборотні бюджети для відділів і відповідні сфері діяльності, а також прогнозний баланс. Вони узгоджуються між собою та дозволяють управляти фінансами.

1С:Підприємство УВП для України дозволяє регулювати відносини з контрагентами. Завдяки конфігурації відстежується з’явилася заборгованість з будь-чиєї сторони. Можливо управління прогнозованою і фактичної заборгованістю. Перша відображається в системі при введенні різних управлінських рішень, фактична – пов’язана з взаєморозрахунками і зміною прав володіння.

За допомогою прикладного рішення бухгалтерський та податковий облік ведеться відповідно до законодавства. Надається можливість реалізації наступних процесів:

 • Банківські та касові операції;
 • Контроль:
  • Витрат;
  • Основних засобів;
  • Нематеріальних активів;
  • Матеріалів;
  • Продукції;
  • Розрахунку собівартості;
 • Валютні операції;
 • Розрахунки з:
  • Організаціями;
  • Підзвітними особами;
  • Персоналом;
  • Бюджетом.

За допомогою УВП редакція 1.3 можна вести бухгалтерський облік декількох організацій. Всі дані відображаються в загальному інформаційному просторі. Форми документації для обліку вчасно оновлюються відповідно до змін в законодавчій сфері України.

Для управління виробництвом в конфігурації передбачено формування бази, яка містить в собі всі необхідні дані. У ній відображаються:

 • Перелік найменувань продукції, їх специфікація;
 • Технологічні операції;
 • Необхідна інформація, а також інструкція для співробітників, що виконують певні процеси;
 • Графік роботи;
 • Робочий центр;

Планування виробництва продукції здійснюється на основі наявності необхідних ресурсів. Для справного виготовлення товарів необхідна безперебійна робота техніки. Тому в програмі передбачена можливість контролю стану обладнання та його ремонту. Доступні профілактичні огляди та обслуговування. Можлива автоматизація планування ремонтних робіт.

Забезпечення містить в собі механізми для розрахунку собівартості виробництва. Для калькуляції витрат використовуються відомості про кількість сировини, браку, матеріалів. За допомогою прикладного рішення Ви можете контролювати обсяг і рух запасів.

Програма дозволяє керувати відносинами з постачальниками та замовниками. Що дає можливість надійної роботи з ними і злагодженого виробництва продукції. В системі зберігаються контактні дані партнерів, їх дні народження та умови на яких ведеться діяльність. Інструменти рішення дозволяють аналізувати причини невдалих угод і замовлень, а також Ваші рекламні стратегії.

Функціонал дає можливість управляти персоналом і розраховувати зарплату. Передбачено планування потреби в співробітниках, зберігання особистої інформації, підбір працівників, керівництво їх завантаженістю та відпусткою. До того ж можна навчати персонал і отримувати різну звітність.

Вартість 1С:Підприємство УВП редакція 1.3 для України

Ціна програмного програмного продукту – від 140 000 грн. Кінцева вартість залежить від потреб Вашої компанії. Оскільки, можливо знадобляться модифікації та допрацювання прикладного рішення.

Робимо висновок, що таке УВП

Дана конфігурація підходить для великого виробництва. Дозволяє організувати багато сфер діяльності Вашого підприємства. Доступно управління виготовленням товару, закупівлями, запасами, продажами, персоналом і фінансовим становищем бізнесу. За допомогою системи бухгалтерський та податковий облік ведуться згідно з чинним законодавством.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит