Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Що таке УТ або детальніше про BAS Управління торгівлею

BAS

Якщо Ви вирішили автоматизувати бізнес, то необхідно знати, що таке УТ. Чим вона може Вам допомогти і які її функціональні можливості. Програма розроблена як система організації діяльності підприємства.

Її функціонал дозволяє управляти різними процесами. За допомогою рішення Ви можете оперативно і в зручному вигляді отримувати дані про роботу компанії та приймати управлінські рішення. Дана система – це інструмент підвищення продуктивності Вашого бізнесу.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Розглянемо детально, що таке "BAS УТ"

В системі передбачено планування таких процесів:

  • Закупівлі,
  • Продажі,
  • Збирання;
  • Розбирання товару.

Прогнозувати закупівлі можна за різними рівнями конкретизації. Під час проведення процесу основою можуть послужити обсяги замовлень, залишки продукції, планова, фактична кількість закупівель, продажів та інші джерела.

Планування продажів відбувається по складах, магазинах, клієнтам, менеджерам, або по укладеним з клієнтами договорам. Ви можете задати період реєстрації продажів за планом: тиждень, десять днів, місяць і т.д.

Програма дає можливість визначати правила роботи з клієнтами. Існують наступні види угод:

  • Типові;
  • Індивідуальні.

Перший вид призначений для роботи з партнерами. Це можуть бути дистриб’ютори, мережа магазинів, оптові клієнти тощо. Типові угоди дозволяють визначити цінові, фінансові, логістичні та інші умови. Кількість клієнтів з якими можна працювати по даному виду договорів не обмежена.

Індивідуальні угоди створюються для клієнтів, робота з якими здійснюється на особливих умовах. Вони можуть бути сформовані на підставі типових угод.

За допомогою програмного забезпечення Ви можете управляти цінами і знижками (націнками). Передбачається визначення правил розрахунку, валюти цін та інших характеристик. Встановлювати можна як автоматичні, так і ручні знижки (націнки). Вони можуть призначатися:

  • певним або групі клієнтів в рамках угод;
  • за картками лояльності;
  • при реалізації з певного магазину або складу.

Що таке УТ для управління фінансами?

Система дозволяє планувати грошові потоки. У ній Ви можете фіксувати надходження та виплати як готівкових коштів, так і безготівкових. Платіжний календар містить в собі інформацію про планування руху фінансів. Що дозволяє моніторити процеси і контролювати їх.

Програма передбачає визначення фінансового результату. Він формується на підставі доходу та витрат. Контролювати матеріальний стан підприємства Ви можете за допомогою звіту “Управлінський баланс”. У ньому відображаються статті активів і пасивів як по всій організації, так і в рамках підрозділів.

У програмі відсутня можливість вести податковий і бухгалтерський облік. З цією метою Ви можете встановити BAS Бухгалтерію та працювати в спільному режимі.

BAS

"BAS Управління торгівлею"

Докладніше про програму

Що таке УТ? Це інструмент розвитку Вашого підприємства

Функціональні можливості системи дозволяють управляти багатьма аспектами діяльності. Ви можете контролювати закупівлі, продажі, грошові потоки, відносини з постачальниками, замовниками і т.д. Працюючи з цим програмним забезпеченням – Ви ведете свою діяльність згідно з чинним законодавством.

На сьогодні найактуальнішим рішенням в Україні є – “BAS Управління торгівлею”. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання