fbpx

Що таке УТ або детальніше про BAS Управління торгівлею

Что такое УТ или подробней о BAS Управление торговлей

Якщо Ви вирішили автоматизувати бізнес, то необхідно знати, що таке УТ. Чим вона може Вам допомогти і які її функціональні можливості. Програма розроблена як система організації діяльності підприємства.

Її функціонал дозволяє управляти різними процесами. За допомогою рішення Ви можете оперативно і в зручному вигляді отримувати дані про роботу компанії та приймати управлінські рішення. Дана система – це інструмент підвищення продуктивності Вашого бізнесу.

Розглянемо детально, що таке УТ

В системі передбачено планування таких процесів:

 • Закупівлі,
 • Продажі,
 • Збирання;
 • Розбирання товару.

Прогнозувати закупівлі можна за різними рівнями конкретизації. Під час проведення процесу основою можуть послужити обсяги замовлень, залишки продукції, планова, фактична кількість закупівель, продажів та інші джерела.

Планування продажів відбувається по складах, магазинах, клієнтам, менеджерам, або по укладеним з клієнтами договорам. Ви можете задати період реєстрації продажів за планом: тиждень, десять днів, місяць і т.д.

Програма дає можливість визначати правила роботи з клієнтами. Існують наступні види угод:

 • Типові;
 • Індивідуальні.

Перший вид призначений для роботи з партнерами. Це можуть бути дистриб’ютори, мережа магазинів, оптові клієнти тощо. Типові угоди дозволяють визначити цінові, фінансові, логістичні та інші умови. Кількість клієнтів з якими можна працювати по даному виду договорів не обмежена.

Індивідуальні угоди створюються для клієнтів, робота з якими здійснюється на особливих умовах. Вони можуть бути сформовані на підставі типових угод.

За допомогою програмного забезпечення Ви можете управляти цінами і знижками (націнками). Передбачається визначення правил розрахунку, валюти цін та інших характеристик. Встановлювати можна як автоматичні, так і ручні знижки (націнки). Вони можуть призначатися:

 • певним або групі клієнтів в рамках угод;
 • за картками лояльності;
 • при реалізації з певного магазину або складу.

Що таке УТ для управління фінансами?

Система дозволяє планувати грошові потоки. У ній Ви можете фіксувати надходження та виплати як готівкових коштів, так і безготівкових. Платіжний календар містить в собі інформацію про планування руху фінансів. Що дозволяє моніторити процеси і контролювати їх.

Програма передбачає визначення фінансового результату. Він формується на підставі доходу та витрат. Контролювати матеріальний стан підприємства Ви можете за допомогою звіту “Управлінський баланс”. У ньому відображаються статті активів і пасивів як по всій організації, так і в рамках підрозділів.

У програмі відсутня можливість вести податковий і бухгалтерський облік. З цією метою Ви можете встановити BAS Бухгалтерію та працювати в спільному режимі.

Що таке УТ? Це інструмент розвитку Вашого підприємства

Функціональні можливості системи дозволяють управляти багатьма аспектами діяльності. Ви можете контролювати закупівлі, продажі, грошові потоки, відносини з постачальниками, замовниками і т.д. Працюючи з цим програмним забезпеченням – Ви ведете свою діяльність згідно з чинним законодавством.

На сьогодні найактуальнішим рішенням в Україні є – BAS Управління торгівлею. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит