Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Що таке SAP ERP та яку програму викростовувати як альтернативу в Україні

SAP ERP

SAP ERP – програмний продукт, який був розроблений німецькою компанією SAP SE. Впроваджується на великі підприємства з метою оптимізації бізнес-процесів. У режимі реального часу охоплює всі напрямки діяльності організації. Система забезпечує кожного користувача інструментами, необхідними для продуктивної роботи:

  • Керівництво – отримує достовірні дані про фінансове становище підприємства. Інформація, дозволяє проводити стратегічне планування та економічне прогнозування. Також доступна опція комплексного аналізу діяльності в різних площинах. Можна не тільки отримувати результати роботи, а й регулювати фактори, які впливають на її ефективність;

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

  • Керівники середньої ланки – забезпечуються даними для оперативного планування, організації діяльності та ресурсів. Підвищується контрольованість роботи, оскільки можна визначити не тільки ланку, де виникає збій, але і співробітника, який допускає помилки;
  • Співробітники – забезпечуються механізмом, який дозволяє ефективно виконувати роботу, а також фіксувати дані для ведення діяльності організації.

Розглянемо детальніше, що таке SAP ERP та які можливості програми

Система дозволяє організувати діяльність усього підприємства. Має широкий функціонал і забезпечує ефективність роботи організації. Працівники різних напрямків можуть вести свою діяльність в програмі.

Модулі SAP ERP:

  • Управління фінансами. Дозволяє вести облік основних засобів, контролювати фінансові операції, автоматизувати роботу бухгалтерії, вести необхідну звітність;
  • Виробництво. Управління всіма аспектами виробництва. Здійснюється планування, контроль і аналіз робіт;
  • Замовлення. Регуляція взаємовідносин з контрагентами. Підтримка операцій продажу, обслуговування, сервісу клієнтів і т.д .;
  • Управління якістю. Забезпечується планування та контроль якості продукції під час виробництва і закупівель;
  • Ремонт і обслуговування обладнання. Планування коштів на проведення ремонтних робіт і облік витрат;
  • Інформаційні потоки. З’єднання модулів з інструментами, технологіями та сервісами, які загальні для додатків. Можна задати правила, згідно з якими дана частина системи автоматизує господарські операції;
  • Управління персоналом. Планування зайнятості співробітників, розрахунок заробітної плати, відряджень, пільг і т.д. Модуль дозволяє наймати персонал, проводити підвищення кваліфікації.

Недоліки SAP ERP для України

Так, це програмне забезпечення, яке має широкі можливості автоматизації підприємства, і все ж є “але”. Почнемо з, практично не самого цікавого, вартості продукту. У нашій країні впровадження даної ERP-системи може обійтися в 5 мільйонів гривень та навіть більше. Для порівняння за кордоном вартість цього ж процесу іноді доходить до 1 мільярда доларів. Звичайно, таке впровадження тривало 8 років, але все ж.

Автоматизація підприємства за допомогою програми досить трудомістка операція. Впровадження вимагає перебудови всіх бізнес-процесів під систему. Що може негативно вплинути на компанію. Також не завжди є можливість доопрацювання під Ваші потреби.

SAP ERP

"BAS ERP"

Докладніше про програму

Багатьом користувачам не подобається інтерфейс системи. На нього скаржаться як і з естетичної, так і практичної точки зору. Розроблявся він в 90-х і по суті не змінювався, ось такий привіт з минулого. Також він дуже складний в роботі, наприклад у різних транзакціях – ярликах для виклику програм – одна і та ж команда може виконуватися по-різному.

Ще одним недоліком є ​​те, що SAP ERP розроблений для західних моделей ведення бізнесу, не враховує законодавство і специфіку українських реалій підприємництва.

"BAS ERP" - оптимальна програма для українського бізнесу

Ми розглянули, що таке SAP ERP, його переваги та недоліки і хочемо порекомендувати альтернативну систему, яка задовольнить потреби Вашого підприємства.

Перевагою даного забезпечення є те, що воно розроблено в Україні і враховує специфіку нашого бізнесу, а також наше законодавство. Вартість продукту становить 180 000 гривен, навіть з урахуванням оплати впровадження, Ви ніяк не витратите 5 мільйонів доларів. Конфігурація має сучасний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволить швидко опанувати систему і продуктивно працювати. Дізнатися про “BAS ERP” детальніше Ви можете у нас на сайті.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання