fbpx

Що таке реалізація в BAS Управління торгівлею?

что такое реализация в 1с

Що таке реалізація в BAS Управління торгівлею?

Ви працюєте в даних системах? У статті ми розглянемо, як відбувається реалізація в BAS Управління торгівлею. Наведемо основні способи, етапи, якими кнопками, командами і документами потрібно користуватися. Програми дозволяють формувати необхідну документацію при продажах і послуги. Також з їх допомогою, Ви оформляєте відвантаження товару зі складів і контролюєте перебіг процесів.

Реалізація в BAS Управління торгівлею. Товари та послуги

Для оформлення продажів і послуг, що супутні, скористайтеся документом “Реалізація товарів і послуг”. У ньому відображена інформація про перехід прав на товар, заборгованість клієнта, нарахування ПДВ і т.д.

Оформити послуги Ви можете використовуючи документ “Реалізація товарів і послуг” або “Акт виконаних робіт”. Відрізняються вони між собою друкованими формами, які створюються при даній операції. Для першого варіанту це “Видаткова накладна”, для другого – “Акт виконаних робіт”. В параметрах виду номенклатури визначається форма.

Існують різні режими для оформлення документів:

 • на замовлення клієнта;
 • по декількох замовленнях клієнта;
 • без прив’язки до замовлень.

На замовлення клієнта

В залежності від варіанту оформлення реалізації в BAS Управління, необхідно встановлювати відповідний статус замовлення:

 • Якщо використовуєте “Замовлення тільки зі складу”, то статус повинен бути “До відвантаження”;
 • “Замовлення зі складу та під замовлення” – “До виконання”. Мінімум для однієї позиції потрібно вибрати варіант дії “Відвантажити”.

У списку “Документи продажу” знаходитися перелік замовлень, за якими можна здійснювати відвантаження. Відображається він на закладці “До оформлення”.

Ви можете встановити вибір в списку по складах і стану оформлення накладних. Документ реалізації формується при використанні команди “Оформити на замовлення”.

Під час реєстрації збуту на замовлення, заповнюються лише ті позиції, у яких обраний варіант дії “Відвантажити”. За умови, що раніше була оформлена часткова реалізація, в новому документі будуть вказані тільки невідвантажені позиції.

Якщо необхідно відвантажити не вказаний в замовленні товар, то здійснити це може тільки користувач з правами “Реалізація понад замовлення”.

Щоб оформити документ реалізації по декількох замовленнях, необхідно скористатися наступним алгоритмом: “НДІ і адміністрування” – “Налаштування розділів” – “Продажі” – “Оптові продажі” – “Реалізація по декількох замовленнях”.

Існує кілька способів оформлення відвантаження на замовлення:

 • автоматичне створення документа реалізації зі списку замовлень;
 • автоматичне створення документа реалізації зі списку розпоряджень на відвантаження в робочому місці “Документи продажу”;
 • автоматичне заповнення інформації про замовлення при оформленні нового документа.

Оформлення накладних на замовлення

Накладні за ордерною схемою відвантаження оформляються в робочому місці “Документи продажу”, закладка “До оформлення”.

Статус завершеності накладних:

 • – все оформлено;

 • – створити;

 • – дооформити.

Статус завершеності видаткових ордерів:

 • не оформлені;

 • – відповідають накладними;

 • – не відповідають накладними

Реалізація в BAS Управління торгівлею без прив’язки до замовлень

Даний спосіб формується на підставі індивідуальної оферти, надходження товарів і послуг, повернення від клієнта і т.д. Необхідно розділити оплату по етапах оплати: передоплата чи кредит. В останньому випадку заповнюється дата очікуваного платежу.

Для управління оформленням можна використовувати статуси і стан реалізації. Статуси вводяться вручну, а стан – автоматично. Використовувати статуси не обов’язково, вмикаються функціональною опцією “НДІ і адміністрування” – “Налаштування системи” – “Продажі” – “Статуси реалізацій товарів і послуг”. Вони бувають:

 • “До передоплати” – коли продаж відбувається без замовлення;
 • “Реалізовано” – після отримання повної оплати.

Функціональні можливості програм дозволяють здійснювати реалізацію

Ви можете формувати необхідну документацію та контролювати здійснювані процеси. Розроблені алгоритми допомагають скоротити витрати часу на оформлення продажів або послуг.

За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит