Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Що таке ментальна карта?

Іноді, щоб вирішити завдання або швидко вивчити інформацію потрібні нестандартні методи. Одним з таких можна назвати ментальні карти, в мережі також є назви діаграма зв’язків, інтелект-карта, карта думок, асоціативна карта. Суть від цього, звісно ж, не змінюється.

Мало хто чув про дану методику. То що це? Ментальна карта – спосіб структурувати та обробляти інформацію виходячи з центральної думки. Метод можуть використовувати школярі, студенти, професори, бізнесмени та всі, хто хоче оптимізувати роботу з даними. Візуально методика виглядає просто, у центрі розміщуємо основну ідею, від неї виходять думки, висновки, цілі. На прикладі нижче зображено карту думок для бізнес-плану.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Структурування ідей їх запис допомагають мозку знайти ще деталі, ясніше побачити картину і зрозуміти, який може бути алгоритм досягнення як дрібних, так і глобальних цілей. Їх можна малювати від руки на фізичних носіях чи електронних. Рекомендується використовувати різні кольори, наш мозок любить затримувати увагу на чомусь яскравому.

Чи можна використовувати ментальні картки у бізнесі?

Не створюватимемо інтригу, звичайно ж, так. Ділові сфери завжди потребують нових ідея, вміння швидко та ефективно працювати з інформацією. Ця візуалізація думок допомагає сконцентруватися та включити творче мислення. Багато завдань можна вирішити максимально ефективно лише нестандартними підходами.

Можна створити ментальну карту на етапі відкриття бізнесу. Як у прикладі вище, у центрі у нас бізнес план, який деталізується до необхідних компонентів – продукт, фінанси, маркетинг, адміністрація, вони деталізуються далі. Кожен фактор можна “розкласти на молекули” і зрозуміти як краще діяти, що втрачено. Порядок у голові набагато ефективніший безладно “літаючих” думок.

Для компанії, що вже працює, інтелект карта також буде корисна. Ринок постійно змінюється, запити клієнтів також трансформуються під впливом попкультури, моди, технологій тощо. Тому підприємство завжди видозмінюється, змінює стратегії розвитку та просування. Даний метод допоможе зрозуміти потреби користувачів, ситуацію з компанією загалом, вибрати найкращі ідеї.

Може здатися, що розмальовувати кружечки це дитяча гра. Але тут усе пояснюється роботою нашої центральної нервової системи, зокрема мозку. Поки Ви малюєте кольорові кружечки, записуєте ідеї, мозок концентрується на цій роботі, структурує інформацію. Він не працює в перевантаженому режимі, а бачить всю картину загалом. Моментами розвантажується на “дитячі забави”, що дозволяє йому підвищити продуктивність.

Користь від використання ментальної карти

У межах комерційної діяльності це ще один інструмент розвитку. Методика допоможе вийти зі складного положення, часом взагалі зрозуміти ситуацію, що склалася. Практично кожен компонент картки можна деталізувати та заглиблюючись відкривати нове. Нестандартний підхід може допомогти знайти нову ідею, яка визначить оптимальну стратегію розвитку, вирішення завдання, виведе бізнес на новий рівень або взагалі змінить ринок.

Якщо Вас цікавлять системи автоматизації бізнесу, звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші запитання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання