fbpx

Що таке ERP система?

Что такое ERP?

Що таке ERP система в світі сучасного бізнесу, ✅ чи дійсно це необхідність чи все-таки примха? У цій статті ми спробуємо пролити світло на основні аспекти в роботі Вашої компанії, на які може вплинути впровадження ERP системи.

Отже, ERP система це продукт, який дозволить Вам об’єднати ресурси підприємства за всіма підрозділами в єдину систему управління, що значно спростить роботу і обмін інформацією між різними відділами. ERP (Enterprise Resource Planning System) дослівно і перекладається як система планування всіх ресурсів на підприємстві.

Ми часто стикаємося з тим, що через незнання або через невірні консультацій клієнти часто плутають впровадження ERP системи з CRM, або вважають їх свого роду аналогами. Насправді ж ERP система це більш масштабне програмне забезпечення і його головною функцією і в той же час відмінністю є управління всіма ресурсами компанії, а не окремими її частинами.

Впровадження ERP системи. Основні функції:

Основні функції і, до речі, основні відмінності від CRM це:

 • створення єдиної на всьому підприємстві інформаційного середовища
 • інтеграція баз даних і завдань з усіх відділів компанії
 • допомога у вирішенні практично будь-яких завдань на підприємстві
 • можливість з’єднати всі фінансові дані воєдино (пізніше ми розглянемо ERP системи приклади впровадження, а саме переваги, які отримує керівник)
 • стандарти для виробничих процесів, і в кадровій системі

Впровадження ERP системи допоможе вам більш ефективно відстежувати і контролювати роботу кожного співробітника і відділу в цілому. За допомогою інтернету можна легко отримати доступ до необхідної інформації з будь-якої частини країни і світу і бути в курсі всіх актуальних змін, що відбуваються в роботі. Керівникам це дозволить більш ефективно і оперативно реагувати на найменші коливання і відхилення від запланованих результатів.

Програма ERP, приклади і коли необхідно її впровадження?

Насправді, на перших етапах роботи Вам навряд чи знадобитися ці програми. При невеликій кількості працівників, документації і поточних виробничих процесах, обмін інформацією відбувається досить швидко і ефективно за допомогою стандартних офісних програм. Надалі ж, у міру зростання підприємства і створення різних відділів процес обміну інформацією ускладнюється і, відповідно, знижується ефективність роботи. Компанія більше не працює чітко, як годинник і потрібно готове рішення для усунення проблем. У даній ситуації ERP система – це саме те, що необхідно. Дане рішення було спеціально розроблено для того, щоб формувати і об’єднувати в єдину базу дані всіх підрозділів компанії. Якщо Ви ще думаєте над тим, як поліпшити показники свого бізнесу, вивести його на новий рівень, то ERP система – це той продукт, який дійсно може Вам допомогти.

На сьогоднішній день найкращим рішенням в Україні є система BAS ERP. Наша компанія займається впровадженням, розробкою та оптимізацією даних рішень, і є флагманом України в даній галузі. Ми надамо Вам грамотну консультацію, допоможемо підібрати продукт, який необхідний конкретно для Вашого бізнесу і закриє всі актуальні питання.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит