Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Що таке BAS Бухгалтерія?

BAS

Щоб дати відповідь на питання, що таке “BAS Бухгалтерія”, необхідно розглянути програмний продукт детальніше. По-перше, це інструмент, який дозволяє вести податковий і бухгалтерський облік, по-друге, з його допомогою можна автоматизувати діяльність інших служб. Користуватися системою можуть підприємства, що займаються різними видами комерційної діяльності.

Що таке “BAS Бухгалтерія”? Це рішення, яке дозволить вам автоматизувати бухгалтерський облік. З його допомогою Ви оптимізуєте роботу компанії. Система передбачає ведення звітності відповідно до поточного законодавства.

Для того, щоб краще зрозуміти, що таке “BAS Бухгалтерія” ми розглянемо функціонал забезпечення.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Функціональні можливості "BAS Бухгалтерія"

Введення даних в програму, можна здійснювати по одному запису або групами. Дані повинні відповідати первинним документам. Також програма дозволяє вести облік відразу декількох організацій. Або в загальній базі, або для кожної окремо.

Існує кілька варіантів оцінювання матеріальних запасів:

  • по середній собівартості;
  • метод ФІФО – оцінюються МТО за собівартістю перших придбаних;
  • спосіб для роздрібної торгівлі – за ціною продажу, при цьому враховують середній відсоток націнки.

Що таке “BAS Бухгалтерія” для складу? Це забезпечення, що дозволяє вести кількісний або кількісно-сумовий облік. Також з його допомогою Ви можете проводити інвентаризацію товарів. На її основі списується недолік і виявляється надлишок.

В системі відображається прибуття і продаж продукції. Оформляється необхідна документація. Оптові продажі здійснюються відповідно до договору, що уклали між собою покупець та постачальник. Що стосується роздрібної торгівлі, програма дає можливість контролювати безпосередньо продажі або проводити їх аналіз після інвентаризації.

Ви можете вести облік і здійснювати різні операції з готівкою, безготівковими коштами і з валютою. Програма дає можливість проводити фінансові операції з постачальниками, покупцями і т.д.

Також доступні такі види обліку:

  • Виробництва;
  • Напівфабрикатів;
  • Непрямих витрат.

У програмі передбачені функції кадрового обліку, розрахунок і виплати зарплати.

Відповімо на питання що таке "BAS Бухгалтерія"

Це програмне забезпечення, що дозволяє автоматизувати бухгалтерський і податковий облік. Також система допомагає організувати діяльність інших відділів. Ви зможете відслідковувати і контролювати грошові потоки, здійснювати різноманітні фінансові операції. Це спростить роботу персоналу і збільшить продуктивність підприємства. Надійний інструмент для ведення ефективного бізнесу – ось, що таке “BAS Бухгалтерія”.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

BAS

"BAS Бухгалтерія"

Докладніше про програму

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання