fbpx

Що таке 1С:Підприємство?

Что такое 1с

1С:Підприємство – це програмний продукт, призначений для автоматизації широкого спектру діяльності підприємства незалежно від специфіки галузі. З його допомогою ви можете з легкістю вести повний облік продажів, закупівель, будь-яких взаєморозрахунків, ведення документообігу та масу інших управлінських та бухгалтерських функцій на підприємстві.

1С:Підприємство що це?

Програма представляє собою комплекс практичних рішень задач різного характеру, розроблених на єдиній технологічній платформі, використовується переважно в країнах СНД. На ринку її вартість нижча, ніж аналогічних європейських систем, але при цьому продукт має конкурентоспроможний функціонал і ряд переваг завдяки системі модулів і розширень, що розроблені для всіх країн, які нею користуються. Таким чином 1С:Підприємство є дуже гнучким інструментом для роботи і автоматизації бізнесу.

Що таке 1С:Підприємство і різниця між платформою і конфігурацією

Програма 1С:Підприємство забезпечить Вам:

 • Оптимізацію та управління підприємством;
 • Автоматизацію робочих завдань;
 • Підтримку всіх потрібних документів і звітів;
 • Гнучкість налаштувань під ваші вимоги;
 • Зручність і швидкість роботи.

Переваги 1С:Підприємство

Основа програми – єдина технологічна платформа, що полегшує процес створення практичних рішень та обумовлює їх вигідну і доступну вартість. Даний підхід дозволяє стандартизувати розробки і швидко впроваджувати сучасні технології.

Платформа дає можливість розробляти спеціалізовані рішення на основі стандартних, додаючи лише відповідні для галузі та підприємства відмінності.

Одна з головних переваг програми 1С:Підприємство – це гнучкість системи. По суті, кожну платформу можна налаштувати або доопрацювати, тим самим зробивши її вузькоспеціалізованим рішенням абсолютно під будь-яку сферу діяльності. Саме налаштовані платформи називають конфігураціями 1С:Підприємство, які можуть бути оптимізовані під салони краси, виробничі підприємства, ресторани, готелі, торгівлю, ведення обліку аптеки та багато інших галузей діяльності. І погодьтесь – це дуже і дуже зручно, що можна купити готову конфігурацію під ваш бізнес, а навіть якщо такої немає, можна легко замовити доопрацювання платформи конкретно під ваші потреби.

Ми вже більше 20 років займаємося впровадженням і розробкою 1С:Підприємство, також можемо реалізувати будь-яке завдання по автоматизації та обліку Вашого бізнесу. Також наша компанія забезпечує підтримку клієнтів на будь-якому етапі використання програми, починаючи з консультації при виборі необхідних програм системи аж до індивідуального навчання.

Популярні конфігурації програми 1С:Підприємство

 • Бухгалтерія для України дозволяє вести бухгалтерський і податковий облік будь-якого підприємства відповідно до законодавства країни. Конфігурація містить необхідні інструменти для коректного оформлення звітів.
 • Зарплата і управління персоналом – програма, за допомогою якої можна автоматизувати HR-процеси, такі як кадровий облік, розрахунок заробітної плати, навчання і HR-аналітика.
 • Роздрібна торгівля дає можливість організувати облік товарів і фінансів в окремих магазинах або в мережі.
 • Управління торгівлею дозволяє організувати оптову торгівлю, підготувати всі необхідні документи, стежити за товаром і ціноутворенням, контролювати прийом та виконання замовлень, аналізувати товарообіг, проводити планування закупівель і поставок, оптимізацію складських запасів.
 • Управління виробничим підприємством за допомогою даної конфігурації можна проводити організацію виробництва. Існує два варіанти рішень для значних і невеликих обсягів виробництва.
 • Облік сільського господарства. Володіє широким функціоналом, який дозволяє організувати облік аграрного сектора, проводити ефективне управління всіх підрозділів підприємства.
 • Управління невеликою фірмою. Ідеальне рішення для ведення обліку невеликих підприємств, магазинів та інтернет-магазинів.
 • І ряд інших програм які знаходяться в розділі галузевих рішень

Підсумовуючи вищесказане, відповіддю на питання “Що таке програма 1С:Підприємство?” буде наступне формулювання: 1С:Підприємство – це неймовірно зручне і корисне програмне рішення в організації ведення обліку та автоматизації будь-якого підприємства, яке дозволить заощадити час і ресурси. У розрізі зарубіжних аналогів, програма має досить невисоку ціну, що підкуповує подвійно.

Тому якщо ви думаєте на чому автоматизувати підприємство або в чомусь сумніваєтеся, просто замовте у нас консультацію і ми докладно розповімо Вам що таке чи як купити 1С:Підприємство і допоможемо з вибором рішення, яке задовольнить Ваші потреби!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит