fbpx

Що таке 1С:Підприємство ІТС Галузевий?

что такое 1с итс отраслевой

Галузеві та спеціалізовані програмні продукти розроблені під певну сферу діяльності. 1С:Підприємство ІТС Галузевий служить інструментом ефективної роботи з зазначеними рішеннями. Включає в себе консультацію розробника системи. Вона може бути надана за допомогою телефону, електронної пошти або іншого виду цифрового зв’язку.

Даний вид підтримки спрямований на вирішення труднощів, які виникли у Вас під час використання вузькоспеціалізованих конфігурацій. Отримати його можна тільки за умови активного договору інформаційно-технологічного супроводу. Для кожної програми необхідно активувати окремий 1С:Підприємство ІТС Галузевий.

Компанії, до складу яких входять декілька юридичних осіб можуть користуватися одним договором ІТС. Перед тим, як використовувати сервіс необхідно позначити дати початку і завершення періоду роботи. Дата початку не може бути вказана числом до активації підтримки.

Переваги 1С:Підприємство ІТС Галузевий

 • Якщо при роботі з програмою виникли проблеми, Ви можете швидко отримати консультацію. Фахівці оперативно шукають рішення і повідомляють про них;
 • Співробітники надають допомогу будь-яким з вищевказаних способів. Ви самі підбираєте зручний варіант: телефон, skype, електронна пошта і т.д;
 • Розробники конфігурацій ретельно стежать за якістю підтримки. Вони дбають про те, щоб 1С:Підприємство ІТС Галузевої служила на користь Вам;
 • Ви можете самі впливати на вдосконалення програмних продуктів. В особистому кабінеті передбачається можливість оцінити конфігурації і вказувати що б Ви доповнили або змінили в системах.

Придбати даний вид послуг можна за допомогою обслуговуючої компанії. Ціна залежить від складності розробки.

1С:Підприємство ІТС Галузевий – це відповіді на питання

Робота фахівців націлена на спрощення роботи з програмними продуктами. Договір ІТС дозволить Вам заощадити час на вирішення труднощів і проблем при використанні системи. Що в свою чергу сприятливо позначиться на продуктивності та прибутку Вашого бізнесу.

1С:Підприємство ІТС Галузевий враховує специфіку конфігурацій і сфери діяльності. Завдяки сервісу Ви можете бути завжди впевнені в тому, що знайдете вихід зі складної ситуації і компанія буде працювати злагоджено та ефективно.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит