fbpx

Що таке 1С:Підприємство ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП?

Что такое 1СПідприємство ТОИР Управление ремонтами и обслуживанием оборудования 2 КОРП

1С:Підприємство ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП – рішення, що розроблено для автоматизації процесів контролю стану техніки, оснащення та проведення їх ремонту. Програмне забезпечення належить категорії EAM-систем. Це означає, що з його допомогою Ви будете контролювати і економити витрати, управляти активами та фондами компанії. Функціональні можливості забезпечення дозволять Вам регулювати роботу підприємства. Також з 1С:Підприємство ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування будуть автоматизовані багато процесів, що зменшить витрати часу, ресурсів і підвищити ефективність бізнесу.

ТОіР це забезпечення, що спростить роботу таких служб:

 • Головний механік;
 • Головний енергетик;
 • КВПіА;
 • Метрологія;
 • Постачання;
 • Бухгалтерія;
 • АСУ ТП.

1С:Підприємство ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП. Функціонал

Використання програмного продукту ґрунтується на формуванні регістра техніки, якій потрібен ремонт. Даний список постійно оновлюється, тому Ви завжди маєте в своєму розпорядженні актуальні дані. 1С:Підприємство ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування дозволяє вести список, класифікацію та технологічні карти ремонтів обладнання. За допомогою продукту можливо контролювати переміщення обладнання. Також програмне забезпечення передбачає фіксацію прийняття на облік і списання оснащення.

ТОіР це забезпечення, що дає можливість моніторити стан обладнання. Співробітники фіксують наявність або відсутність дефектів до і після зміни. В системі реєструються значення певних параметрів. При їх високому рівні призначається ремонт оснащення. Програма передбачає оповіщення відповідальних співробітників про дефекти і критичні показники. Даний процес виконується автоматично. Рішення дозволяє відстежувати оснащення на різних фазах експлуатації: ремонт, консервація, аварійний стан.

1С:Підприємство ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП дозволяє складати план-графік проекту виконання робіт. Дана опція дає можливість підтримувати працездатність техніки, планувати діяльність, встановлювати джерела ресурсів. Ви можете оформляти заявки на виконання ремонту і бюджет на його проведення. Також забезпечення дозволяє проводити закупівлю матеріалів, інструментів та запасів.

ТОіР це інструмент за допомогою якого Ви зможете контролювати наявність техніки і матеріалів для здійснення ремонтів. Рішення дозволяє управляти витратами на їх закупівлю. Передбачена можливість установки мінімального рівня МТО, який завжди повинен бути на підприємстві. Його призначення – використання у випадках екстрених ситуацій. Програмне забезпечення дозволяє керувати персоналом, планувати і контролювати трудовитрати.

1С:Підприємство ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування 2 КОРП володіє такими перевагами:

 • Надійність;
 • Маштабованість;
 • Можна здійснювати свою діяльність через інтернет в інкогніто і хмарному режимі;
 • Робота через смартфон і планшет;
 • Настройка інтерфейсу під конкретного користувача з урахуванням його доступу.

ТОіР це можливість організувати роботу Вашого бізнесу

1С:Підприємство ТОіР Управління ремонтами і обслуговуванням устаткування дозволяє управляти ремонтами, стежити за оснащенням. Ви можете контролювати матеріали і витрати, в процесі виконання робіт.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми завжди раді Вам допомогти! 

Оставить заявку или вопрос можно ниже:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит