fbpx

Що таке 1С:Підприємство Документообіг та BAS Документообіг?

что такое 1с документооборот

Сьогодні ми розглянемо, що таке 1С:Підприємство Документообіг та BAS Документообіг.

Автоматизація документообігу сприяє зростанню ефективності Вашого бізнесу. Операції, пов’язані з документами, виконуються швидко та під чітким контролем. Наприклад, Вам потрібно знайти певний файл, за допомогою програми процедура займає лічені секунди. Погодьтеся, коли використовуєте паперові носії, на пошуки необхідного можуть витрачатися години.

Зростає швидкість обробки вихідної, вхідної та внутрішньої документації. Скорочується кількість помилок під час роботи з документами, знижується необхідність повторних операцій з ними.

Система автоматизації підвищує рівень безпеки зберігання документів. Кожному співробітницю визначаються свої права доступу в залежності від посади та обов’язків.

Детально про те, що таке 1С:Підприємство Документообіг

Програмне забезпечення, яке дозволяє оптимізувати роботу з документацією. Опції системи дають можливість прискорити роботу, пов’язану із зберіганням, корекцією документів. За допомогою конфігурації можна моніторити виконання завдань співробітниками, керівники позначають завдання персоналу, контролюють витрати робочого часу, отримують дані про діяльність підприємства.

Передбачено управління процесами формування договорів, операціями із супровідною документацією. Система спрощує контроль реалізації графіка платежів Доступна опція обміну даними з різними платіжними та обліковими програмами, переміщення файлів між інформаційними базами.

Реалізовані облік регламентованих документів, автоматична розсилка повідомлень, пошук і правка формулярів. Також конфігурація дає можливість створювати друковані форми і формувати звітність з використанням шаблонів. При необхідності користувач може сам створювати зразки для оформлення документів.

Що стосується управління персоналом, Ви можете відстежувати виконання різних договорів, розпоряджень, а також інструкцій. У програмі зберігаються персональні дані співробітників – особисті справи, анкети і т.д.

Функціонал забезпечення передбачає спільну обробку документів, можливість одночасного накладення декількох резолюцій. Підтримується робота з будь-якими видами документації, її завантаження з сканерів і електронної пошти. Обмін файлами можна проводити в режимах онлайн і офлайн.

Увага! Даний програмний продукт відсутній на ринку в Україні. Тому ми рекомендуємо використовувати конфігурацію BAS Документообіг КОРП. Програма володіє більш широкими функціональними можливостями.

BAS Документообіг

Система забезпечить виконання всіх операцій з документами, від швидкого пошуку до контролю фінансових зобов’язань. При використанні даної програми діяльність підприємства ведеться в рамках законодавства України. Інтерфейс забезпечення доступний українською та російською мовами. Також передбачено обмін даними з типовими конфігураціями 1С:Підприємство і BAS.

Оптимізовано багато процесів, наприклад, в наявності відбір документації по папках і категоріям. Детальніше про даній конфігурації Ви можете дізнатися тут.

У статті ми розглянули, що таке 1С:Підприємство Документообіг та BAS Документообіг. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит