Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Що таке програма BAS Документообіг?

BAS

Сьогодні ми розглянемо, що таке програма “BAS Документообіг”. Автоматизація документообігу сприяє зростанню ефективності Вашого бізнесу. Операції, пов’язані з документами, виконуються швидко та під чітким контролем. Наприклад, Вам потрібно знайти певний файл, за допомогою програми процедура займає лічені секунди. Погодьтеся, коли використовуєте паперові носії, на пошуки необхідного можуть витрачатися години.

Зростає швидкість обробки вихідної, вхідної та внутрішньої документації. Скорочується кількість помилок під час роботи з документами, знижується необхідність повторних операцій з ними. Система автоматизації підвищує рівень безпеки зберігання документів. Кожному співробітницю визначаються свої права доступу в залежності від посади та обов’язків.

Якщо у вас є питання щодо впровадження, роботи або супроводження програм автоматизації →

Детально про те, що таке "BAS Документообіг"

Програмне забезпечення, яке дозволяє оптимізувати роботу з документацією. Опції системи дають можливість прискорити роботу, пов’язану із зберіганням, корекцією документів. За допомогою конфігурації можна моніторити виконання завдань співробітниками, керівники позначають завдання персоналу, контролюють витрати робочого часу, отримують дані про діяльність підприємства.

Передбачено управління процесами формування договорів, операціями із супровідною документацією. Система спрощує контроль реалізації графіка платежів Доступна опція обміну даними з різними платіжними та обліковими програмами, переміщення файлів між інформаційними базами.

Реалізовані облік регламентованих документів, автоматична розсилка повідомлень, пошук і правка формулярів. Також конфігурація дає можливість створювати друковані форми і формувати звітність з використанням шаблонів. При необхідності користувач може сам створювати зразки для оформлення документів.

Що стосується управління персоналом, Ви можете відстежувати виконання різних договорів, розпоряджень, а також інструкцій. У програмі зберігаються персональні дані співробітників – особисті справи, анкети і т.д.

Функціонал забезпечення передбачає спільну обробку документів, можливість одночасного накладення декількох резолюцій. Підтримується робота з будь-якими видами документації, її завантаження з сканерів і електронної пошти. Обмін файлами можна проводити в режимах онлайн і офлайн.

Обирайте програму "BAS Документообіг КОРП"

Система забезпечить виконання всіх операцій з документами, від швидкого пошуку до контролю фінансових зобов’язань. При використанні даної програми діяльність підприємства ведеться в рамках законодавства України. Інтерфейс забезпечення доступний українською та російською мовами. Також передбачено обмін даними з типовими конфігураціями BAS.

Оптимізовано багато процесів, наприклад, в наявності відбір документації по папках і категоріям. Детальніше про даній конфігурації Ви можете дізнатися за посиланням.

BAS

"BAS Документообіг КОРП"

Докладніше про програму

У статті ми розглянули, що таке BAS Документообіг. За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання