fbpx

Що таке 1С:Підприємство Бухгалтерія на базі платформи 8.3?

Что такое 1СПідприємство Бухгалтерия на базе платформы 8.3

Програмне забезпечення на підприємстві дозволяє збільшити ефективність діяльності та зменшити збитки. У цій статті ми розберемося, що таке 1С:Підприємство Бухгалтерія 2.0, які її функціональні можливості та чому Вам варто в ній працювати.

Дане прикладне рішення розроблено на основі платформи 1С:Підприємство 8.3. Підходить для малого, середнього та великого бізнесу, незалежно від виду комерційної діяльності. Важливим є той факт, що при використанні конфігурації Ви працюєте згідно з чинним законодавством України.

Використовувати забезпечення можна як у випадках, коли бухгалтерія займається звітністю по всій компанії, так і для автоматизації тільки бухгалтерського та податкового обліку. При цьому для організації діяльності інших служб можна користуватися додатковими програмами.

Розглянемо докладно, що таке 1С:Підприємство Бухгалтерія для України

Передбачено ведення бухгалтерського та податкового обліку на двох і більше підприємствах. По суті обмежень на кількість організацій немає. Ви можете створити єдиний інформаційний простір для всіх або користуватися окремою базою для кожної.

Важливо! У базовій версії не передбачено ведення обліку декількох організацій в одній інформаційній базі.

Конфігурація має зручний інтерфейс. Він дозволяє формувати необхідні документи для здійснення тієї чи іншої операції. Також Ви можете управляти пошуком і швидко знаходити потрібну інформацію.

За допомогою системи Ви можете слідкувати за кількістю, а також станом товарів і матеріалів. Функціонал дозволяє проводити їх оцінку у випадках реалізації, списання і т.д., різними методами:

 • по середній собівартості;
 • ФІФО – оцінка запасів проводитися на підставі собівартості матеріалів, які закупили першими;
 • на підставі вартості з використанням середнього відсотка націнки.

1С:Підприємство Бухгалтерія 2.0 дозволяє проводити облік запасів на складах за їх кількістю, а також за вартістю та кількістю товарно-матеріальних цінностей. Яким саме показником користуватися обираєте Ви самі. Працюючи в програмі можна здійснювати інвентаризацію. Вона служить основою для виявлення надлишків і списання недостач. Якщо потреби в складському обліку немає, то цю опцію можна відключити.

У прикладному рішенні можна контролювати прихід і збут продукції, а також різних послуг. При реалізації товарів оформляється необхідна документація. Забезпечення дозволяє здійснювати роздрібну та оптову торгівлю.

Для того, щоб спростити фіксацію прибуття товарів і збуту використовуються наступні види цін:

 • Закупівельна;
 • Роздрібна;
 • Оптова;
 • Дрібнооптова та інші.

Користуючись конфігурацією Ви відстежуєте як протікають процеси з безготівковими та готівковими коштами, а також контролюєте валютні операції. Автоматизовані процедури розрахунку, отримання грошей, виплати зарплати і т.д. Під час фіксації даних процесів платежі поділяються на аванс і оплату.

Програмне забезпечення дає можливість здійснювати розрахунки з контрагентами або в національній валюті, або в іноземній. При цьому автоматично підраховується різниця курсу. Розрахунки з постачальниками, покупцями і т.д., проводитися на основі укладених договорів або відповідних документів.

Користуючись рішенням Ви можете розраховувати витрати на виробництво продукції, при цьому враховується використання напівфабрикатів і непрямі витрати.

Доступна опція управління персоналом та розрахунок заробітної плати. Конфігурація дає можливість вести списки співробітників, зберігати необхідну інформацію про них. При веденні кадрового обліку формуються відповідні форми документів. Відстежувати зміни можна як у складі персоналу зі збереженням колишніх даних про оплату праці, так і в оплаті без змін в структурі співробітників.

Зарплата автоматично розраховується на підставі складеного графіка. Можна проводити різні види нарахувань заробітної плати, по окладу і т.д. При цьому в конфігурації формується відповідна звітність.

Книги, які допоможуть зрозуміти, що таке 1С:Підприємство Бухгалтерія на базі платформи 8.3

У мережі є багато різноманітної літератури. Вона може допомогти освоїти роботу з забезпеченням для початківців користувачів і поліпшити навички досвідчених. При купівлі товару Ви також оформляєте договір інформаційно-технічного сервісу. Його завдання надавати підтримку та допомагати вирішувати проблеми при експлуатації рішення. Також договір дає доступ до посібників та книг. У них докладно описані різні процеси і функції, завдяки чому Ви зможете справно вести свою діяльність.

Вартість 1С:Підприємство Бухгалтерія для України

В програмне забезпечення можна вносити різні модифікації для задоволення Ваших потреб. Вартість доопрацювання та супроводження залежить від їх складності та обсягів.

Резюмуємо, що таке 1С:Підприємство Бухгалтерія

Це конфігурація, яка допоможе Вам вести бухгалтерський та податковий облік відповідно до законодавства. До того ж можна контролювати грошові потоки, витрати на виробництво, торговельні процеси, запаси та матеріали. Можна вести облік одного або декількох підприємств.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит