fbpx

Програма 1С:Підприємство Управління SPA-салоном в Україні

1c_spa

Управління SPA-салоном в Україні, як і будь-який інший вид бізнесу вимагає максимальної автоматизації робочих процесів, бухгалтерського, податкового та управлінського обліку. Дана конфігурація призначена для SPA-салонів, Wellness-центрів, великих салонів краси і масажних кабінетів.

Програмне забезпечення може застосовуватися і для мереж і одиночних салонів. У ньому впроваджені всі необхідні специфічні та типові інструменти для індустрії краси.

1С:Підприємство СПА салон – це сучасна програма, яка відрізняється зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, а також широкими можливостями функціонування.

Управління SPA-салоном в Україні. Основні можливості:

 • деякий функціонал CRM системи. Ведення клієнтської бази з прив’язкою до карток, система нагадувань, sms і поштова розсилка, попередній запис і т.д.
 • управління приміщеннями – контроль запису клієнтів в розрізі вільного робочого простору
 • створення і обслуговування абонементів для клієнтів (продаж, облік відвідувань, контроль терміну користування, акції та бонуси)
 • 1С:Підприємство СПА салон дозволяє впровадити систему підвищення лояльності клієнтів (подарункові сертифікати і картки, бонусна система знижок, накопичення бонусних балів, дисконтна програма)
 • управління персоналом. Управління SPA-салоном в Україні має на увазі чітке дотримання актуального законодавства. Крім цього конфігурація дозволяє планувати і контролювати графік роботи майстрів, розрахунок заробітної плати по днях, годинах, аналіз робочого часу і т.д.
 • складський облік
 • облік грошових коштів
 • об’єднання мережі салонів в єдине робочий простір, можливо відслідковувати показники, як по кожному окремо, так і в загальному по всій мережі.

Група компаній А4 займається розробкою, впровадженням, доопрацюванням і обслуговуванням 1С:Підприємство СПА салон. Ви можете залишити заявку в формі на сайті або зв’яжіться з одним з наших менеджерів для отримання більш детальної інформації.

Ціна програми 1С:Підприємство SPA-Салон для України

Назва продуктуЦіна
Програмна продукція “SPA-Салон”16000 грн.
Програмна продукція “SPA-Салон, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”2000 грн.
Програмна продукція “SPA-Салон, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”8800 грн.
Програмна продукція “SPA-Салон, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”18000 грн.
Програмна продукція “SPA-Салон, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”32000 грн.

У програмі враховані специфічні особливості SPA-бізнесу, і надані необхідні інструменти для ефективної організації управління та обліку. Програма відрізняється простотою і зручністю у використанні, наявністю широких функціональних можливостей, гарним і сучасним інтерфейсом.

Функціональні можливості програми "SPA-Салон для України​"

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит