Бухгалтерские курсы

Обучение программ в Киеве

Группа компаний А4 предлагает Вам пройти специализированые бухгалтерские курсы 1С, благодаря которым Вы сможете значительно повысить навыки работы в типовых и отраслевых конфигурациях 1С:Предприятие.

Какие у нас курсы 1С для Бухгалтеров:

Название курса Длительность Цена обучения
Курс «Первые шаги в 1С: Бухгалтерия 8 для Украины»

10 академ.
часов

650 грн.
Записаться
Курс «Использование прикладного решения 1С: Бухгалтерия 8 для Украины»

40 академ.
часов

 1750 грн.
Записаться
Курс «Ведение бухгалтерского и налогового учёта в прикладном решении 1С: УТП»  

40 академ.
часов

 1850 грн.
Записаться
Курс «Зарплата в 1С: ЗУП для Украины от А до Я»

12 академ.
часов

900 грн.
Записаться

Курси проходять за адресою: Київ, вул. Деревлянська, 8, офіс 3.

Мета навчання

1С курси бухгалтерського учетаНашімі фахівцями спеціально розроблена технологія навчання. Проходження бухгалтерського курсу 1С забезпечить швидке засвоєння програмного забезпечення, навіть якщо Ви початківець бухгалтер. Після чого Ви зможете вести бухгалтерський облік, використовувати набуті навички в управлінні та організації обліку, контролі бухгалтерської діяльності підприємств як середнього так і великого бізнесу.

Закінчивши курси 1с бухгалтерія в Києві, Ви зможете ефективно використовувати всі функціональні можливості програми для оптимізації обліку, розрахунках заробітної плати на підприємстві. Навчання дає уявлення про програму як про систему взаємопов'язаних елементів. Ви зрозумієте, як відображення окремих господарських операцій обліку за допомогою програми становить комплексну картину діяльності компанії.

Як проходить навчання
Курси 1С проводять сертифіковані викладачі нашого навчального центру в місті Київ, що мають великий досвід бухгалтерської і управлінської діяльності. Наші фахівці пройшли спеціальне навчання 1С, мають сертифікат «1С» і є практикуючими консультантами нашої компанії.

Для більш повного охоплення функціоналу і кращого засвоєння можливостей типових і галузевих програм 1С, навчання проводиться за спеціально розробленою в навчальному центрі методикою, яка включає рекомендації компанії-розробника програмного забезпечення, а також власні доробки.

Курси «1С 8» проводяться в групі, в формі лекцій та практичних занять. Також можливий індивідуальний курс бухгалтера. Така форма навчання сприяє найкращому засвоєнню інформації. Кожен слухач отримує спеціально розроблену програму і методичну літературу, яка залишається у нього і після того, як закінчаться навчальні курси 1c. Тому, при необхідності, Ви завжди зможете повернутися до пройденого матеріалу і знайти відповіді на ваші запитання.

Після закінчення курсів «1С: Підприємство» Ви:
отримаєте необхідні навички роботи з елементами програми 1С;
зможете самостійно виявляти і контролювати помилки у відображенні господарських операцій;
отримаєте необхідні знання для організації обліку, оптимального для Вашого підприємства;
зможете самостійно вести бухгалтерію підприємства;
отримаєте цілісну картину діяльності підприємства;
отримаєте сертифікат 1С.
Після того, як Ви пройдете курс в нашому навчальному центрі 1c, Ви буде знати як правильно розраховується зарплата і робиться управління персоналом, як ведеться бухгалтерський облік, податковий облік, регламентована звітність. Ви навчитеся працювати в програмі документообіг. Вам більше не потрібно буде використовувати Excel.

Навчальний графік з 09.00 до 12.00 і з 18.00 до 21.00. Також, за бажанням слухачів можна підібрати зручний для групи, Індивідуальні графік. Можливо індивідуальне навчання або корпоративні курси.

Також, наш навчальний центр пропонує вивчити курси програмування в 1с, управлінський і фінансовий облік в Управління торговим підприємством.

На наші курси постійно діють знижки та акції, а кваліфікацію викладачів підкреслюють позитивні відгуки.

Забудьте про Excel, ведіть облік даних сучасно!