Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Інтеграція з сайтом Prom.ua

Інтеграція з сайтом prom.ua реалізована у вигляді обробки. За детальною інформацією звертайтесь до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Що реалізовано в обробці:

Розташована в розділі «Продажі» – «Сервис»:

На формі обробки виведені реквізити:

На закладці «Завантаження»:

  • Токен авторизації (це ідентифікація на prom.ua, він підтягується автоматично),
  • Контрагент неплатник (це контрагент, на якого формуються документи в BAS, коли оплата за допомогою WayforPay або за номером телефону не знаходить контрагента в BAS). Якщо Ви поміняєте у себе контрагента на «Фіз особа не є платником», то потрібно буде вибрати в цьому полі нового.
  • «Період початку завантаження замовлень» (дата, починаючи з якої завантажуються замовлення, автоматично ставиться дата початку поточного дня, можна змінювати)
  • Статус замовлення – (за замовчуванням Оплачено, є варіанти: Новий, Прийнятий, Виконано, Скасовано, Оплачено, якщо є необхідність завантажити ще неоплачене замовлення або інші).

По налаштуваннях Вам нічого міняти не потрібно, тільки період початку завантаження, оскільки замовлення може бути оплачене зараз, а розміщене пару днів назад. Дата замовлення визначається датою його розміщення на prom.ua.

Після натискання на кнопку «Завантажити замовлення» в табличну частину знизу підтягнуться завантажені замовлення (Дата, Видаткова накладна, Контрагент і Сума).
Якщо якесь замовлення вже було завантажене, повторно воно не завантажиться.

У видатковій накладній фіксується номер замовлення з prom.ua і ставиться галочка «Завантажено з prom.ua» (в списку документів вона теж є):

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання