fbpx

Інтеграція з сайтом Prom.ua

prom-logo-bas

Інтеграція з сайтом prom.ua реалізована у вигляді обробки.

Вартість доробки – Уточнюйте

За детальною інформацією звертайтесь до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Розташована в розділі «Продажі» – «Сервис»:

На формі обробки виведені реквізити:

На закладці «Завантаження»:

 • Токен авторизації (це ідентифікація на prom.ua, він підтягується автоматично),
 • Контрагент неплатник (це контрагент, на якого формуються документи в 1С, коли оплата за допомогою WayforPay або за номером телефону не знаходить контрагента в 1С). Якщо Ви поміняєте у себе контрагента на «Фіз особа не є платником», то потрібно буде вибрати в цьому полі нового.
 • «Період початку завантаження замовлень» (дата, починаючи з якої завантажуються замовлення, автоматично ставиться дата початку поточного дня, можна змінювати)
 • Статус замовлення – (за замовчуванням Оплачено, є варіанти: Новий, Прийнятий, Виконано, Скасовано, Оплачено, якщо є необхідність завантажити ще неоплачене замовлення або інші).

По налаштуваннях Вам нічого міняти не потрібно, тільки період початку завантаження, оскільки замовлення може бути оплачене зараз, а розміщене пару днів назад. Дата замовлення визначається датою його розміщення на prom.ua.

Після натискання на кнопку «Завантажити замовлення» в табличну частину знизу підтягнуться завантажені замовлення (Дата, Видаткова накладна, Контрагент і Сума).
Якщо якесь замовлення вже було завантажене, повторно воно не завантажиться.

У видатковій накладній фіксується номер замовлення з prom.ua і ставиться галочка «Завантажено з prom.ua» (в списку документів вона теж є):

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит