Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Доопрацювання друкованих форм

Доробки друкованих форм в конфігураціях BAS та інших систем автоматизації – найбільш затребувані та необхідні. Оскільки виправлення кожного документа перед відправкою ускладнює, а також уповільнює роботу користувачів.

Компанія А4 надає послуги з розробки друкованих форм будь-якої складності. Наші фахівці виконують роботи зі зміни існуючих та створення нових документів, які відсутні в програмі. Додатково передбачена можливість створити для конфігурацій зовнішню друковану форму, яка дозволяє без змін в програмному забезпеченні додати нову або замінити стару.

Нижче Ви можете ознайомитися з деякими документами, які були покращені в різних конфігураціях.

Покращені документа в конфігураціях:

“BAS Бухгалтерія”

Змінено друкована форма “Видаткової накладної”. У табличну частину додано колонку штрих-код.

“Управління невеликою фірмою”

У документі “Рахунок на оплату покупцеві” доданий логотип компанії, вгорі видалено попередження. Стандартними механізмами додана печатка організації та підписи відповідальних осіб.

“BAS ERP”

Документ “Передача в експлуатацію друкована форма ОЗ-1”. Додано виведення та заповнення комісії, код аналітичного обліку, норма амортизаційних нарахувань, опис виду основного засобу, висновку комісії, підрозділи.

“УТП”

Документ “Реалізація товарів і послуг”, доробка заповнення ТТН. Додано заповнення ПІБ водія і вантажовідправника. Також змінено заповнення полів “Замовник” і “Вантажовідправник”.

Сервіс "Доопрацювання друкованих форм"

Замовляйте дану послугу у нас і Ви отримаєте якісно виконані роботи незалежно від рівня складності. Відсутність необхідності вручну вносити корективи в документи значно полегшить і прискорить діяльність Таким чином співробітник позбавляється від рутинних процесів і зможе виконати більше завдань, як наслідок підвищується ефективність персоналу та підприємства в цілому.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання