Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Автоматичне заповнення шаблону додатку до договору в форматі “Word” з документа “Замовлення покупця”

При укладанні угод з покупцями велику роль відіграє оперативність менеджера і узгодження договірних угод між постачальником та покупцем, нерідко при цьому виникає проблема коректного заповнення необхідної документації. Для того, щоб її вирішити, а також полегшити роботу менеджера, є можливість виконати доробку для автоматичного заповнення шаблону документа специфікації в форматі Word даними з систем автоматизації бізнесу BAS.

Така доробка дозволяє прискорити роботу з продажу, за її допомогою оформляти необхідну документацію стає легше та зручніше, а також вона дає змогу мінімізувати помилки.

Опис можливостей після доопрацювання:

В документі “Замовлення покупця” були додані наступні функції:

  • На закладці “Ціна і валюта” – можливість автоматичного перерахунку вартості замовлення за певним комерційним курсом;
  • В “Замовленні покупця” додані додаткові поля для проставлення відсотка авансу і залишкової суми, яка буде прописана в договорі.
  • В “Замовленні покупця” розроблений механізм автоматичного заповнення договору за вказаним шаблоном, що дозволяє перенести дані в файл Word. При натисканні кнопки програма генерує документ.

У ньому заповнюється інформація за реквізитами організації та клієнта, відповідальні особи, дати угоди, курсу валют або знижки на визначену дату. Переноситься номенклатура із “Замовлення покупця” – найменування, кількість, ціна і сума, що розрахована за вказаним раніше курсом, етапи оплати і прописані суми – числом та прописом, загальна на замовлення сума авансу і доплати. В кінці вказуються також реквізити сторін і місце для підпису.

Шаблон документа можна змінити, за умови, що ключові поля щодо заповнення будуть збережені.

Таке доповнення у програмі досить гнучке, воно істотно скорочує роботу менеджера по заповненню та розрахунку специфікації вручну, а також прискорює процес формування необхідної документації.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання