Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Розробка в системі BAS ERP

Компанія А4 надає послуги з розробки додаткових функціональних можливостей в різних системах, на яких реалізується проект автоматизації підприємства. У даній статті розглядається розробка в системі BAS ERP.

Мета розробки додаткових можливостей

Дорабатывать типовое решение BAS ERP необходимо только в том случае, если ее функционал не покрывает бизнес-процессы предприятия.

При этом, конечно, нужно убедиться, что путем настройки системы решить задачу невозможно. Для этого необходимо хорошо знать типовой функционал. Сплошь и рядом можно встретить ситуации, где рядом дописывается то, что реализовано.

Лишние доработки – это дополнительные затраты, дополнительные ошибки и дополнительная стоимость владения продуктом. При каждом обновлении системы, когда меняется законодательство и обновляется регламентированная отчетность, нужно учитывать ее доработки.

Кваліфікація або хто може виконувати програмні роботи в BAS ERP?

Система BAS ERP складна, і всередині вона теж реалізована досить складно. Вести доопрацювання в її документах і загальних модулях несмертельно, але кваліфікація програмістів, особливо для деяких підсистем, повинна бути високою або дуже високою. Для програмістів дуже бажано мати сертифікат по платформі рівня «спеціаліст» або сертифікат з технологічних питань рівня «експерт». Сертифікатів рівня «професіонал» мало. Їх можна отримати без глибоких знань та досвіду.

Що не можна допрацьовувати в BAS ERP?

Кілька років досвіду роботи з BAS ERP і сумарна кількість допущених за ці роки помилок показують, які підсистеми краще не чіпати.

  • Податковий облік – є кілька найпоширеніших вимог, які зазвичай обумовлені не законодавством, а потребами бізнесу. Але якщо є можливість їх уникнути, то треба уникнути. Або навіть при уявній легкості доробок бути готовим до дуже великим трудовитрат.
  • Партійний облік і собівартість – собівартість в BAS ERP розраховується в кінці місяця за допомогою автоматичної процедури, змінити алгоритми роботи якої досить складно. Тому будь-яке втручання в «товарні» рухи загрожує значною кількістю помилок при закритті місяця.
  • Взаєморозрахунки – тісно пов’язані з податковим обліком. Не тільки на рівні виписки податкових накладних та формування бухгалтерських проводок. У BAS ERP є спеціальні об’єкти, що зв’язують ці підсистеми, з усіма випливаючими звідси наслідками.
  • Ключові довідники, що відповідають за налаштування обліку – ключі аналітики обліку. Вони керують поведінкою та записами системи, їх краще не модифікувати. До них в системі реалізовано дуже багато запитів, і трудомісткість буде великою.
  • Облік виробничих операцій – не варто міняти типові документи, особливо на старті нової системи. Краще написати зручні інтерфейси для їх введення. Ну і звичайно, заповнювати їх коректно.
BAS ERP

BAS ERP

Докладніше про програму

Якщо у Вас є питання, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми з радістю відповімо!

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання