fbpx

Види 1С:Підприємство. Які бувають конфігурації?

виды 1с

Керівники підприємств, співробітники відділу продажів, бухгалтери, менеджери відділу кадрів, програмісти та інші представники професій, які потребують щоденної автоматизації бізнес-процесів задаються питанням, які бувають програми 1С:Підприємство, і яка потрібна саме їм. Мета даної статті і полягає в тому, щоб дати Вам коротку, але вичерпну відповідь на дане питання.

Види 1С:Підприємство, коротка інформація про продукт

Отже, варто почати з того, що дане програмне забезпечення було розроблено понад 20 років тому з метою автоматизації бізнесу. За ці роки ПЗ багаторазово допрацьовувалося, удосконалювалося і в міру розвитку українського бізнесу розроблялися все нові конфігурації, здатні закрити конкретні галузеві питання.

Які бувають програми 1С:Підприємство?

На сьогоднішній день розрізняють кілька основних і найбільш популярних різновидів програми. Вони користуються найбільшим попитом і необхідні практично кожному підприємству, незалежно від галузі. І на базі цих рішень вже створюються вузькоспрямовані галузеві рішення. Різновиди типових 1С:Підприємство:

 • “Бухгалтерія для України”. Програма має найповніший набір необхідних форм для того, щоб вести бухгалтерський і податковий облік на підприємстві. У даній версії можна працювати одночасно з декількома підприємствами різної форми власності, пересилати та формувати необхідну звітність, а також складати необхідну документацію. Конфігурація постійно оновлюється і содержить в собі всю актуальну інформацію, зміни на законодавчому рівні і т.д.
 • “Зарплата і управління персоналом”. Цей різновид призначена для автоматизації процесів нарахування та розрахунку заробітної плати, а також обліку складу кадрів на підприємстві. Також дана конфігурація включає в себе безліч функцій, які необхідні для роботи з співробітниками, розробки мотиваційної системи і т.д.
 • також в основні види 1С:Підприємство входить версія “Управління торгівлею” і “Уавління торговим  підприємством”, тому що є досить популярною на ринку України. Завдяки даному ПЗ власники торгових підприємств з легкістю автоматизують основні торговельні процеси: від замовлень, поставок і до аналізу цін, контролю за обігом коштів, собівартості і т.д.
 • “УПП” – “Управління виробничим підприємством”. Дане рішення допоможе організувати єдину інформаційну систему, що істотно полегшує і удосконалює управління багатьма аспектами ведення бізнесу

Крім основних конфігурацій існує велика кількість профільних, наприклад, для салонів краси, автосервісів, малого бізнесу, ресторанів, будівництва і т.д. Ознайомитися докладніше і купити 1С:Підприємство ви можете перейшовши в зазначений розділ, там ви знайдете практично всі варіації конфігурацій і рішень на базі 1С:Підприємство.

З чого складається програма?

Які бувають види 1С:Підприємство ми трохи розібралися. Також варто знати, що будь-яка програма складається з двох складових: платформи 1С:Підприємство та прикладного рішення, інакше – конфігурації. Ми не будемо завантажувати Вас термінологією програмістів, тому що в будь-якому випадку перед впровадженням тієї чи іншої версії наші співробітники нададуть Вам професійну консультацію. І тільки після неї, на основі Ваших вимог і специфіки бізнесу ми пропонуємо Вам готове рішення. Ми сподіваємося, що цією інформацією ми дали поняття, які бувають програми 1С:Підприємство. Все інше ми зробимо за вас – від розробки до впровадження та подальшого обслуговування.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит