fbpx

Рішення на базі — BAS Малий бізнес

Програмні продукти допомагають вести бізнес і розвивати його. Щоб системи була максимально корисна для підприємство необхідно підібрати рішення, що відповідає вимогам організації. Варто враховувати область діяльності і масштаб компанії. Прикладні рішення на базі BAS Малий бізнес розроблені для невеликих підприємств. Вони не перевантажені зайвим функціоналом і сприяють автоматизації діяльності. Таким чином повсякденні завдання вирішуються швидше, а ефективність роботи зростає.

Конфігурації на базі BAS Малий бізнес підходять для різних сфер діяльності. Розробники враховують всі особливості конкретної галузі. Що дозволяє максимально адаптувати систему. В результаті прикладні рішення – це ефективний інструмент оптимізації діяльності. За допомогою програми зростає продуктивність роботи, а разом з нею і прибутковість бізнесу.

Галузеві рішення BAS Малий бізнес

BAS Малий бізнес – для Торгівлі. Дана програма для торгівлі на базі BAS Малий бізнес розроблена для невеликих організацій. За допомогою системи автоматизується діяльність підприємства, при цьому система не перевантажена функціоналом. Таким чином можна швидко почати працювати з прикладним рішенням і не навчатися довго. Дана конфігурація дозволяє підвищити продуктивність діяльності торгового підприємства.

BAS Малий бізнес – для Виробництва

BAS Малий бізнес – для Сфери послуг і ремонту

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит