Найкращий інтегратор програм BAS та ERP в Україні

Якісне впровадження програм BAS, ERP систем та інших систем автоматизації бізнесу

Наші контакти

Рішення на базі — BAS Малий бізнес

Програмні продукти допомагають вести бізнес і розвивати його. Щоб системи була максимально корисна для підприємство необхідно підібрати рішення, що відповідає вимогам організації. Варто враховувати область діяльності і масштаб компанії. Прикладні рішення на базі BAS Малий бізнес розроблені для невеликих підприємств. Вони не перевантажені зайвим функціоналом і сприяють автоматизації діяльності. Таким чином повсякденні завдання вирішуються швидше, а ефективність роботи зростає.

Конфігурації на базі BAS Малий бізнес підходять для різних сфер діяльності. Розробники враховують всі особливості конкретної галузі. Що дозволяє максимально адаптувати систему. В результаті прикладні рішення – це ефективний інструмент оптимізації діяльності. За допомогою програми зростає продуктивність роботи, а разом з нею і прибутковість бізнесу.

Галузеві рішення "BAS Малий бізнес"

BAS

BAS Малий бізнес
для Торгівлі

BAS Малий бізнес - для Торгівлі. Дана програма для торгівлі на базі BAS Малий бізнес розроблена для невеликих організацій. За допомогою системи автоматизується діяльність підприємства, при цьому система не перевантажена функціоналом. Таким чином можна швидко почати працювати з прикладним рішенням і не навчатися довго. Дана конфігурація дозволяє підвищити продуктивність діяльності торгового підприємства.

BAS

BAS Малий бізнес
для Виробництва

BAS Малий бізнес - для Виробництва

BAS

BAS Малий бізнес
для Сфери послуг і ремонту

BAS Малий бізнес - для Сфери послуг і ремонту

Ми знаємо, що потрібно Вашому бізнесу!

Команда фахівців “А4” з радістю зробить всю роботу за вас. Довіртеся професіоналам з  впровадження програм автоматизації BAS та ERP систем!

Можете задати нам всі Ваші питання, ми з радістю дамо рекомендації, як правильно та якісно автоматизувати Ваш бізнес!

Замовте консультацію і ми оперативно відповімо на всі Ваші запитання