Керівник Стандарт

10 200

“Керуючий Стандарт” фіксує всі господарські операції і надає керівнику компанії дані, на підставі яких можна приймати виважені управлінські рішення. Наприклад, аналіз структури доходів і витрат дозволяє не просто виявити збиткові підрозділи, а й визначити причини виникнення проблем (зростання адміністративних витрат, падіння продажів і т.д.).

Отримана інформація використовується виключно всередині підприємства і не призначена для передачі в державні контролюючі органи. Інша важлива відмінність управлінського обліку від регламентованого (бухгалтерського і податкового) обліку полягає в тому, що правила ведення управлінського обліку визначає саме підприємство.

Description

Керівник Стандарт
Проголосувати

Фінансовий облік

За допомогою звітів програми "Керуючий Стандарт" керівник може контролювати основні фінансово-управлінські показники:

  • Фінансовий результат (прибуток або збиток) роботи підприємства, в тому числі по кожному напрямку діяльності (підрозділу).
  • Управлінський баланс для контролю за станом засобів підприємства (грошей, майна, товарів і матеріалів), прибутку і капіталу, а також станом взаєморозрахунків.
  • Грошові потоки підприємства з аналітикою за статтями руху грошей. План-фактний аналіз виконання бюджету руху грошей.Для повноцінного фінансового обліку, в програмі реалізована можливість контролю за рухом грошей на основі системи казначейських заявок: при необхідності кожен платіж може проходити процедуру погодження та затвердження відповідальними співробітниками підприємства. Загальну картину затверджених платежів можна побачити в "Платіжному календарі".

Імпорт даних

В "Керуючий Стандарт" для введення даних використовуються зручні та інтуїтивно зрозумілі форми, завдяки яким ведення управлінського обліку не забирає багато часу. Однак іноді буває вигідніше не заповнювати документи вручну, а переносити з інших програм. Для цього в "Керуючий Стандарт" використовується імпорт даних з конфігурацій:

  • "Бухгалтерія для України";
  • "Зарплата і Управління Персоналом для України";
  • "Роздріб для України";
  • "Управління торгівлею для України".

Консолідований облік

Досить часто бізнес розбивається на кілька юридичних осіб. Кожне з них веде власну звітність, тому керівнику складно оцінити, як йдуть справи в цілому по підприємству. Для вирішення цієї проблеми досить перенести (імпортувати) дані з програм оперативного і бухгалтерського обліку в базу даних "Керуючий Стандарт". При цьому програма не просто об'єднує підсумкову інформацію з різних програм, а дозволяє завантажувати її у вигляді господарських операцій. А це означає, що кожну цифру звіту можна розшифрувати аж до документа руху.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Керівник Стандарт”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.