fbpx

Програми обліку для оптової торгівлі

programmy-ucheta-optovoj-torgovli

Автоматизація дозволяє співробітникам вирішувати більше завдань, а керуючим – приймати оптимальні рішення. Тому розглянемо, які програми обліку для оптової торгівлі найкраще використовувати. На ринку безліч прикладних рішень, але не всі можуть задовольнити потреби бізнесу. Ми не будемо описувати всі варіанти, а зупинимося на оптимальних. 

Програми обліку для оптової торгівлі повинні враховувати специфіку даного виду комерційної діяльності. Бізнес-процеси мають свої особливості, тому розробники гарної системи не можуть це не брати до уваги. Якісна конфігурація сприяє підвищенню продуктивності підприємства. Спрощується виконання рутинних завдань, тому співробітник може виконати більше операцій.

Також програмний продукт знижує ймовірність непередбачених витрат. Вся документація формується коректно, система сприяє швидкому виявленню помилок. Кожна операція виконується в рамках поточного законодавства України, за рахунок регулярних оновлень конфігурації.

Які використовувати програми для обліку оптової торгівлі?

Ми можемо порекомендувати дві системи автоматизації. Яку з вибрати залежить від типу обліку, який необхідно оптимізувати:

Більше про дані прикладних рішеннях можна дізнатися у нас на сайті.

BAS Управління торгівлею

Програмний продукт розроблений для торговельних підприємств. Враховуються всі особливості даного виду комерційної діяльності. Конфігурація дозволяє управляти закупівлями, планувати їх в розрізах товарів, магазинів, номенклатур. Планування може проводитися з різним ступенем деталізації.

За допомогою системи проводиться контроль фінансового стану підприємства. Передбачений звіт “Управлінський баланс”, він дозволяє оцінювати стан організації за статтями активів і пасивів як всієї компанії в цілому, так і по окремим підрозділам. Підтримуються еквайрингові операції і планування грошового потоку.

При необхідності цю систему можна спільно використовувати з BAS Бухгалтерія. Таким чином оптимізується управлінський і бухгалтерський облік. Між конфігураціями передбачений обмін документацією і довідковою інформацією.

BAS Бухгалтерія ПРОФ або BAS Бухгалтерія КОРП

Дані програми обліку оптової торгівлі дозволяють вирішувати всі завдання бухгалтерської служби. З її допомогою проводиться виписка первинних документів, формування регламентної звітності. Цими прикладними рішеннями можна автоматизувати діяльність будь-якого підприємства, незалежно від виду комерційної діяльності.

Проводиться контроль за торговими операціями. Оформляється необхідна документація, всі операції проводяться згідно з укладеними договорами. Реалізовано облік банківських і касових операцій, автоматизовані операції розрахунку з контрагентами.

Відмінність між даними версіями полягає в розширених функціональних можливостях BAS Бухгалтерія КОРП в порівнянні з BAS Бухгалтерія ПРОФ. Зокрема це стосується кадрового обліку та розрахунку заробітної плати. Обидві конфігурації дозволяють оптимізувати діяльність підприємства, яку вибрати залежить від потреб бізнесу.

Програми обліку для оптової торгівлі – інструмент підвищення продуктивності

Системи автоматизації сприяють вирішенню великої кількості завдань. Багато рутинних операцій або виконуються автоматично, або значно простіше. Таким чином співробітник може охопити більше процесів, при цьому кількість помилок буде менше. За допомогою прикладних рішень діяльність ведеться в рамках законодавства України, що знижує ймовірність непередбачених витрат. Використовуючи зазначені програми Ви оптимізуєте підприємство і виведите бізнес на якісно новий рівень.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит