fbpx

Програми для автосервісу

Программы для автосервиса

Роль програми для автосервісу

На сьогоднішній день автоматизація бізнесу дозволяє економити Ваш час і ресурси, попереджати збитки матеріального і фінансового характеру.

Проте, необхідно розуміти, що неправильна робота з програмами для автосервісу і неточне трактування вхідних запитів можуть поставити під загрозу облік і діяльність всього підприємства. Тому, якщо Ви власник даного бізнесу, необхідно серйозно і ретельно підійти до вибору системи, адже зараз їх безліч.

Ваше програмне забезпечення має бути зручним в експлуатації, передбачати можливість ведення звітності різного характеру, володіти широким функціоналом, що дозволить економити час роботи підприємства і клієнтів. Дані завдання Вам допоможуть вирішити програми для автосервісу:

 • Альфа-Авто:Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини;
 • Альфа-Авто:Автосервіс + Автозапчастини;
 • Додаток Альфа-Авто:Облік робочого часу.

Розглянемо їх детальніше.

Альфа-Авто:Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини

Основа створення системи – платформа 1С:Підприємство. Забезпечення розроблене для автоматизації діяльності підприємств, які займаються ремонтами, оптовими і роздрібними продажами автомобілів, шин і запчастин.

Керуючим і співробітникам автосалонів система дозволяє проводити різного типу продажі, моніторити кожен етап складських операцій, керувати фінансами і створювати необхідну звітність. Програма для автосервісу послужить Вам інструментом, за допомогою якого можна стежити за всіма аспектами роботи підприємства від обліку запчастин до об’ємного ремонту.

Що стосується ведення бухгалтерського та податкового обліку, передбачається можливість спільної роботи з 1С:Підприємство Бухгалтерія.

Альфа-Авто:Автосервіс + Автозапчастини

Програмне забезпечення створене для підприємств, які займаються обслуговуванням автомобілів. Володіє необхідним функціоналом, щоб вести облік і реєстрацію автозапчастин, автоматизувати їх продаж, оформляти потрібну документацію.

Програма для автосервісу дозволяє вести список робіт, необхідних запчастин, управляти ресурсами і фінансовими процесами, контролювати роботу співробітників. Система спрощує і підвищує ефективність діяльності менеджерів.

Доповнення Альфа-Авто:Облік робочого часу

Додаток дає Вам можливість фіксувати час, який співробітники витратили на виконання ремонту. Призначено для роботи тільки в складі програми Альфа-Авто:Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини.

Володіє наступними функціями:

 • Експлуатація різного устаткування (сканер штрихкодів і т.д.), з метою зменшити кількість роботи в програмі;
 • Фіксація витраченого на роботи часу в розрізі співробітників, робіт замовлення-наряд, робочих місць;
 • Реєстрація часу початку і завершення робіт, тривалості перерв, облік причин зупинки роботи;
 • Фіксування витраченого часу по декільком замовлення-нарядам, роботам, виконавцям;
 • Контроль стану виконання робіт.

Резюмуємо

Як висновок – Альфа-Авто: Автосалон + Автосервіс + Автозапчастини та Альфа-Авто: Автосервіс + Автозапчастини володіють всіма функціями відмінної програми для автосервісу, з ними Ваш бізнес буде працювати злагоджено і під повним контролем всіх аспектів. Будь-які необхідні деталі Ви можете дізнатися у фахівців нашої компанії.

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит