fbpx

Програми BAS і 1С:Підприємство для кадровика. Як організувати роботу кадрової служби?

1с для кадровика

Ви хочете налагодити роботу з персоналом, але не знаєте з чого почати? Яку вибрати програму 1С:Підприємство для кадровика або конфігурацію BAS? У статті Ви знайдете відповіді на дані питання. Тенденції розвитку бізнесу вказують на те, що автоматизація процесів – необхідність для процвітання підприємства. Що ж стосується кадрового обліку, як одного з важливих аспектів діяльності, він також вимагає організації.

Чим корисні програми BAS або 1С:Підприємство для кадровика?

Для початку розберемося навіщо використовувати системи автоматизації в розрізі управління персоналом. Продуктивність підприємства безпосередньо залежить від ефективності роботи співробітників. Необхідно сформувати штат з кваліфікованих фахівців. Крім того, важливо скласти оптимальний графік роботи, який задовольнить потреби Вашого підприємства і персоналу.

Системи автоматизації допоможуть організувати і контролювати діяльність працівників. Програми служать інструментом підбору персоналу, дозволяють управляти навчанням і фінансовою мотивацією співробітників. Керуючому вони дають можливість оцінювати ефективність працівників, планувати потребу в кадрах, розраховувати і виплачувати заробітну плату, а також відпускні, лікарняні тощо

За допомогою систем Ви забезпечите своє підприємство співробітниками, зможете ефективно управляти трудовими ресурсами. Далі розглянемо, яке програмне забезпечення дозволить Вам реалізувати кадрову політику.

Програми 1С:Підприємство для кадровика:

1С:Підприємство Зарплата та управління персоналом

Дана конфігурація – інструмент, за допомогою якого реалізується кадрова політика підприємства. Необхідність в співробітниках відображається в програмі, Ви відстежуєте скільки людей працює та яку кількість фахівців ще потрібно найняти. Для підбору кадрів в базі зберігається інформація про кандидатів: особисті дані, резюме, результати співбесід.

Фіксується особиста і службова інформація про працівників підприємства. Ви можете переглянути яку посаду займає співробітник, в якому він відділі, його телефон та інші контактні дані. Також передбачена можливість відслідковувати кожен етап просування працівника, від прийому на роботу до звільнення. Для зручності, опції кадрового обліку розташовані на окремому робочому столі.

1с для кадровика

За допомогою програмного забезпечення здійснюється навчання персоналу. Співробітники можуть проходити його на зовнішніх або внутрішніх курсах. В системі відображаються їх структура та навички, які можна поліпшити завдяки проходженню того чи іншого навчання. Також передбачені атестації, на основі результатів приймаються кадрові рішення: прийом на роботу, ротації, звільнення.

Функціонал програми дозволяє проводити розрахунок заробітної плати, управляти фінансовою мотивацією, виплачувати лікарняні, відпускні тощо.

Програми BAS для кадровика:

BAS Бухгалтерія КОРП

Конфігурація призначена для ведення бухгалтерського та податкового обліку. Серед її функціональних можливостей передбачено також управління персоналом. Використання даного програмного забезпечення дозволяє вести кадрову політику згідно з чинним законодавством.

У розрізі кадрового обліку, функціонал системи менше, ніж у 1С:Підприємство ЗУП. За допомогою забезпечення Ви можете складати штатний розклад, контролювати відпрацьований час співробітників, аналізувати їх продуктивність і розраховувати заохочення.

Конфігурація дозволяє розраховувати заробітну плату з урахуванням різних систем оплати праці: погодинну, відрядної, а також їх різновидів.

BAS Бухгалтерія ПРОФ

В рамках управління персоналом можливості програмного забезпечення невеликі. Здійснюються процедури прийому на роботу і звільнення. Також Ви можете формувати список співробітників, графік їх зайнятості, проводити розрахунок заробітної плати. Лікарняні та відпускні рахуються вручну.

Програми BAS і 1С:Підприємство – Ваш інструмент реалізації кадрової політики

Системи автоматизації дозволяють організувати роботу кадрової служби. Конфігурації дозволяють оцінювати кандидатів під час прийому на роботу, а також їх ефективність під час роботи. Фіксується інформація про співробітників, їх продуктивність. За допомогою програмного забезпечення також розраховуються різні виплати: зарплата, відпускні, лікарняні тощо.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Ми з радістю відповімо на Ваші питання!

Залишити заявку чи питання можна нижче:

  Напишіть нам:

   Тестова форма уа

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Надіслати запит